Pytanie o neostrade

czy jak podpisze umowe abonamentu tel na lini tp to bede mógł korzystac z neostrady bez tej oplaty 35zł

proszę wytłumacz nam bardziej jaśniej …

co za kwota 35zł?

W TP możliwe są tylko dwa rozwiązania: płacisz abonament telefoniczny plus Neostrada albo sama Neostrada, ale opłata techniczna. Więc jak nie kijem go, to pałą. :evil:

Chodzi mi o to czy musze placic oplate 35zł czy iles tam za utrzymanie lacza jak podpisze umowe z dialogiem na laczach tp a chce zostac przy neo

Wątpię czy jest to możliwe.

moja kuzynka podpisala bo chodzil akwizytor i mowil ze oni maja umowe z tp jakas ale ja nie wiem na jaka i ze rachunek ma odzielnie przychodzic i nie wiem czy bede placil za utrzymanie lacza

mak600 , jeśli chcesz mieć interent z Neti, Gts Energi, Dialogu, lub czegoś innego, a spełniasz możliwości techniczne, i masz podłączenie od TP, to musisz mieć aktywną linę, czyli łącze. Jeśli masz łącze z innej firmy np. Dialogu to nie musisz mieć łącza od TP.

Najlepsze wyjście: zadzwoń na Błękitną Linię 9393 , połączenie darmowe, i tam się wszystkiego wypytaj, bo teraz tak zakręciliście,że nic nie wiadomo!

Dialog ma swoje łącza i nie musi ich dzierżawić od TEPSy !

http://www.dialog.pl/dialoginternet_sta … p?obj=2298

Więc jeżeli nie jesteś w obrębie zasięgu ich sieci nie ma mowy o założeniu internetu od nich a tym bardziej na łączu dzierżawionym od TPSA :!:

fiesta , tak ale podobnie jest w Gts Energis i Neti możesz mieć internet na łaczach TP, jak i ich łaczach.

Chłopie czytasz to :

Chyba określa to jednoznacznie jakie warunki muszą być spełnione.

podobnie zresztą jak i TELE2 korzystają z łączy TEPSy, Dialog nie :!: