Pytanie o Nokia E61 (wi -fi)

Witam chciałbym się dowiedzieć od naprawdę znających się na telefonach komórkowych czy w Nokii E61 WLAN jest w miarę dobry tzn. Czy złapie mi sygnał od sąsiada oddalonego o 50 metrów i jaki daleki jest zasięg gdybym działał na antenie szczelinowej.Czy jest Network stumbler na nokię E61 ( Symbiana ) lub jakiś podobny program co by podawał w jednostkach dbi, dbm etc.Jaką ma czułość ten telefon jeżeli chodzi o sieć bezprzewodową. Bardzo dziękuję za odpowiedź.

zalezy czy sasiad ma wifi 802.11b czy g :wink:

na symbiana nie ma nic co podaje szczegolowe info o wifi…

e61 jest wiekszym fonem wiec zasieg chyba jest lepszy niz w pozostalych nokiach…

no i zalezy jak masz te 50m… jak bez zadnych zaklocen typu sciany to powinno zlapac :wink: ale z przez sciany bedzie gorzej choc tez moze zlapac…

oczywiscie, nie ma co porownywac z PC czy lapkiem bo ja na moim HTC Universal mam jedna kreske zasiegu (tylko w lozku, nigdzie indziej nie lapie) a na lapku jest 100% (w kazdym miejscu w pokoju)

No nie wymagam od tego ze bedzie super extra ciągło ale no naprawdę niema żadnego programu na symbiana jeżeli chodzi o WLAN. Coś słyszałem o Network stumblerze na Symbian OS.