Pytanie o patche w Gta IV?

Witam,

mam pytanie odnośnie Gta IV:

  • doszedłem do wniosku, bo mam gta IV, że muszę coś poprawić (czyli zainstalować patche) i jak sobie zobaczyłem, że patch 4 (ostatni) waży 54 mb, a trzy poprzednie 32+32+54 = 118 mb. To nie wiem czy instalować od 1 do 4, czy zainstalować samą 4. Chcę żeby grafika i błędy mi się poprawiły. Jaki patch jest wg. was najlepszy ?? Proszę o pomoc w tej kwestii.

Pozdrawiam,

RooRo7

Właściwie to musisz zainstalować wszystkie po kolei.

Już sam nie wiem, chciałbym mieć wszystkie poprawki, a znalazłem coś takiego :

Plik: Patch dla GTA IV v 1.0.4.0

Data: 25/06/2009 15:27:06

Pobrano: 5592 razy

Rozmiar: 54,2 MB

Autor: R*

Opis: Kolejny patch do Grand Theft Auto IV na PC, w wersji 1.0.4.0. Zawiera on wcześniejsze poprawki, które były w patchu 1, 2 i 3, a także nowe usprawnienia i poprawki. Jest on wymagany do gry przez sieć, więc jeśli masz jakieś problemy z grą lub chcesz pograć online, zainstaluj tego patcha.

Więc nie wiem co robić, a chce mieć wsyzstko polepszone :))

Oczywiście, że wystarczy zainstalować najnowszy patch. BTW gratuluję logicznego myślenia - oczywiście trzy poprzednie patche ważą łącznie 118MB bo zawierają przecież w sobie poprzedni plus nowe uaktualnienia. :smiley:

Witam,

mam pytanie, bo dziś zainstalowałem łatkę polonizacyjną (wyłączyłem Kasperskiego) i uruchomiłem jako administrator, a potem zainstalowałem od razu tego ostatniego patcha do gry i jak chcę włączyć grę to jest napisane: ‘‘GTA IV FATAL ERROR: Invalid resource detected - Please re-install the game.’’

I teraz moje pytanko odinstaluję grę i ją ponownie zainstaluję i proszę mi powiedzieć w jakiej kolejności mam instalować patche lub łatkę polonizacyjną ??

A i na przyszłość jak chciałbym zainstalować jakąś modyfikację do gry to nie ma znaczenie czy instaluję na łatkę pol. czy na jakiegokolwiek patcha? Czy gra będzie nadal działać ?

Aha i ten ostatni (czwarty) patch jest najlepszy, bo zawiera wszystkie poprawki jak rozumiem i mam tylko go zainstalować (nie patcha 1, 2 lub 3).

Proszę o odpowiedzi, dziękuję i pozdrawiam

RooRo7

P.S. Nowy problem odinstalowałem grę poprzez program, a social club usunąłem ręcznie i teraz jak włączam instalację to instaluję mi tylko grę, a nie social club i gra nie chcę się włączyć ? Proszę o pomoc jak zrobić żeby znowu instalowało to i to :confused:

Najpierw gra, potem patch 1.0.4, potem polonizacja, tak zrobiłem i działa. Nie wiem po co ci Social Club?