Pytanie o pewną usługę systemową w XP

Witam

Chciałbym się dziś dowiedzieć do czego służy usługa o nazwie “Windows User Mode Driver Framework”

Tej usługi wcześniej nie widziałem. Najprawdopodobniej zainstalowała się z najnowszą wersją Winamp-a. Wiem już że dotyczy WMP 10 ale ja nie mam 10 tylko 9.

Pytanie - Do czego służy ta usługa i czy jest potrzebna , czy bierze udział w jakiś czynnościach zwiazanych z Winamp-em.

i pytanie drugie - trochę z innej beczki - Jak wyłączyć botowanie ze stacji dyskietek w czasie uruchamiania komputera. Zawsze jak włączam komputer to sprawdza napęd dyskietek … jest to trochę głośne i wydaje mi się że nie potrzebne . Czy można to jakoś wyłączyć ? - jesli to nie trudne to proszę o poradę krok po kroku.

Pozdrawiam i Dziekuję .

  1. W biosie ustawiasz kolejność bootowania. Daj stację dyskietek na 2 lub 3 miejsce HDD na pierwsze i najpierw sprawdzi hadeka. Jeśli znajdzie na nim windowsa to od razu pójdzie z niego.

No to też znalazłem ale czysto po polsku dalej nie wiem do czego służy ta usługa … Jakie ma zadanie tak poprostu jak chłopu na miedzy… :smiley:

a co do drugiego to prosiłbym krok po kroku bo sam to nawet do biosu nie potrafię wejść … :frowning:

przy włanczaniu komputera wciśnij przycisk del, Advanced Bios Features, First/Second/Third Boot Device (Boot Sequence) i ustawiasz co ma być które klawiszami PU/PD LUB +/- po czym zapisujesz zmiany