Pytanie o pocztę w home.pl

Cześć,
może ktoś korzysta z poczty w Home.pl. Mam takie pytanie do osób, które korzystają z niej od dłuższego czasu. Chciałbym skorzystać teraz z promocji 14zł na rok za e-mail, co będzie po roku?
Będę musiał płacić standardowe stawki czy organizują jakieś promocje dla przedłużających i można liczyć stawkę podobną do promocyjnej?
Pozdrawiam

Każda oferta ma swój regulamin i to nim powinieneś/aś się kierować.
Zapoznaj się z regulaminem. Jeżeli nie znajdziesz wszystkich potrzebnych informacji, wtedy skontaktuj się z biurem obsługi klienta.

Nic, czego dowiesz się tutaj, nie zagwarantuje Ci lepszych cen przy przedłużeniu.

Kiedyś z tej poczty korzystałem jeszcze mając Win8.1 i kafelkowy klient Windowsa za nic nie mógł pobrac certyfikatu SSL od home.pl cały czas twierdził, że to syf, pozatym ja tez wtedy skorzystałem z promocji na rok za 112 zł to było i Regulamin jasno mówił, ze w ciągu 6 miesięcy moge zrezygnowac i oddadza kase za pozostałe miesiące, a po 6 miesiącach zostaje i po roku licza standardowo, a zrezygnowac można po 2 latach. Moze się teraz coś zmieniło w kazdym razie nie oczekuj códów. Maile z rachunkami i załącznikami faktur w PDF bedzie traktował jako SPAm, albo ich antywirus bedzie usuwał załączniki, mnie to wpieniało do białości. Outlook.com ma super filtr antyspamowy i za darmo.

Używam pewnie z 12-14lat, ale z przyzwyczajenia :wink: Kiedyś ciekawie, dzisiaj żadna rewelacja. Ciągle gubią się z cerytikatami, dodatkowo coraz gorzej ogarniają spam. Ot, poczta jak poczta.

Płatny e-mail nie zawsze oznacza najlepszy i wart kasy :slight_smile: Bardzodobry jest GMX.com tylko ten ich Regulamin jest chory bo to dla niemcó :stuck_out_tongue: Outlook.com i hotmail.com tez są całkiem niezłe i szybkie. Gmail też schodiz na psy i coraz wolniejszy. Mówię o iMAP i klientach pocztywych, nie o WebMail.

Moje doświadczenia (a nie jestem jakimś zaawansowanym userem) z home.pl - Ciągłe problemy, bo na siłę próbują stosować własne rozwiązania, które nie zawsze chcą działać z powszechnie stosowanymi aplikacjami. No i wszechobecny spam. Doszło do tego, że nie mogłem wysyłać poczty na gmail bo ktoś udawał że wysyła SPAM z mojej domeny. Poszukaj czegoś innego.

Kiedyś korzystałam z ich poczty, ale zrezygnowałam - były ciągłe problemy.

Jak koniecznie chcesz płątną pocztę to polecę tą: https://www.mailik.pl/ - może nie jest najtańsza, ale całkiem nieźle działa SPAM i WebMail. Klienty poczty - aplikacje trzeba się na męczyć z konfiguracją, aczkolwiek kafelkowy w windows 8/8.1 działał dobrze, w win 10 nie testowałem.

Dzięki za odpowiedzi. Jednak odpuszczę home.pl. Zależało mi na stabilnej poczcie, z dodatkowymi skrzynkami i aliasami, oraz pushem, ale widzę że nie za bardzo jest coś polecanego.

Jest Outlook Premium wpisz sobie w Googla. Cenowo mniej atrakcyjny, ale pewnie ma wszystko co chcesz i myśle, że będzie równie stabilny co wersja darmowa. :slight_smile:

Właśnie uciekam z outlooka, bo zdarza mu się gubić maile. Gdyby działał jak powinno to byłby idealny.

Jak gubić meile?? Mi nic nie zgubił wszystko chodiz idealnie przez kafelkowego klienta.

Hej, szczerze mówiąc Home.pl spełnia te wymagania. Korzystam z ich usług już kilka ładnych lat. Nigdy nie miałem problemu ze stabilnością. Wsparcie działa w bardzo profesjonalny i rzetelny sposób. Pomimo wielu niepochlebnych opinii nie mam zastrzeżeń i jest to jeden z usługodawców, których śmiało mogę polecić.