Pytanie o pocztę w home.pl

(mPiter) #1

Cześć,
może ktoś korzysta z poczty w Home.pl. Mam takie pytanie do osób, które korzystają z niej od dłuższego czasu. Chciałbym skorzystać teraz z promocji 14zł na rok za e-mail, co będzie po roku?
Będę musiał płacić standardowe stawki czy organizują jakieś promocje dla przedłużających i można liczyć stawkę podobną do promocyjnej?
Pozdrawiam

(BloodyEyes) #2

Każda oferta ma swój regulamin i to nim powinieneś/aś się kierować.
Zapoznaj się z regulaminem. Jeżeli nie znajdziesz wszystkich potrzebnych informacji, wtedy skontaktuj się z biurem obsługi klienta.

Nic, czego dowiesz się tutaj, nie zagwarantuje Ci lepszych cen przy przedłużeniu.

Kiedyś z tej poczty korzystałem jeszcze mając Win8.1 i kafelkowy klient Windowsa za nic nie mógł pobrac certyfikatu SSL od home.pl cały czas twierdził, że to syf, pozatym ja tez wtedy skorzystałem z promocji na rok za 112 zł to było i Regulamin jasno mówił, ze w ciągu 6 miesięcy moge zrezygnowac i oddadza kase za pozostałe miesiące, a po 6 miesiącach zostaje i po roku licza standardowo, a zrezygnowac można po 2 latach. Moze się teraz coś zmieniło w kazdym razie nie oczekuj códów. Maile z rachunkami i załącznikami faktur w PDF bedzie traktował jako SPAm, albo ich antywirus bedzie usuwał załączniki, mnie to wpieniało do białości. Outlook.com ma super filtr antyspamowy i za darmo.

(bachus) #4

Używam pewnie z 12-14lat, ale z przyzwyczajenia :wink: Kiedyś ciekawie, dzisiaj żadna rewelacja. Ciągle gubią się z cerytikatami, dodatkowo coraz gorzej ogarniają spam. Ot, poczta jak poczta.

Płatny e-mail nie zawsze oznacza najlepszy i wart kasy :slight_smile: Bardzodobry jest GMX.com tylko ten ich Regulamin jest chory bo to dla niemcó :stuck_out_tongue: Outlook.com i hotmail.com tez są całkiem niezłe i szybkie. Gmail też schodiz na psy i coraz wolniejszy. Mówię o iMAP i klientach pocztywych, nie o WebMail.

(ichu) #6

Moje doświadczenia (a nie jestem jakimś zaawansowanym userem) z home.pl - Ciągłe problemy, bo na siłę próbują stosować własne rozwiązania, które nie zawsze chcą działać z powszechnie stosowanymi aplikacjami. No i wszechobecny spam. Doszło do tego, że nie mogłem wysyłać poczty na gmail bo ktoś udawał że wysyła SPAM z mojej domeny. Poszukaj czegoś innego.

(cloppek56) #7

Kiedyś korzystałam z ich poczty, ale zrezygnowałam - były ciągłe problemy.

Jak koniecznie chcesz płątną pocztę to polecę tą: https://www.mailik.pl/ - może nie jest najtańsza, ale całkiem nieźle działa SPAM i WebMail. Klienty poczty - aplikacje trzeba się na męczyć z konfiguracją, aczkolwiek kafelkowy w windows 8/8.1 działał dobrze, w win 10 nie testowałem.

(mPiter) #9

Dzięki za odpowiedzi. Jednak odpuszczę home.pl. Zależało mi na stabilnej poczcie, z dodatkowymi skrzynkami i aliasami, oraz pushem, ale widzę że nie za bardzo jest coś polecanego.

Jest Outlook Premium wpisz sobie w Googla. Cenowo mniej atrakcyjny, ale pewnie ma wszystko co chcesz i myśle, że będzie równie stabilny co wersja darmowa. :slight_smile:

(mPiter) #11

Właśnie uciekam z outlooka, bo zdarza mu się gubić maile. Gdyby działał jak powinno to byłby idealny.

Jak gubić meile?? Mi nic nie zgubił wszystko chodiz idealnie przez kafelkowego klienta.

(Endy85) #13

Hej, szczerze mówiąc Home.pl spełnia te wymagania. Korzystam z ich usług już kilka ładnych lat. Nigdy nie miałem problemu ze stabilnością. Wsparcie działa w bardzo profesjonalny i rzetelny sposób. Pomimo wielu niepochlebnych opinii nie mam zastrzeżeń i jest to jeden z usługodawców, których śmiało mogę polecić.