Pytanie o podłączenie słuchawek i opcja "Wirtualizacji"

Witam! Ostatnio spaliło mi się przednie wejście na słuchawki w komputerze. Do tamtej pory miałem tak, że w menedżerze Realtek HD Audio miałem dwie zakładki - Głośniki i słuchawki, i ustawiałem sobie domyślne to, na które chciałem akurat głos. Po spaleniu się przedniego wejścia podłączyłem słuchawki (zgodnie z zaleceniami informatyka) pod szare wejście i zmieniłem w menedżerze Realtek HD Audio to wejście na wejście słuchawkowe. Niestety nadal pozostaje tylko jedna zakładka mianowicie głośniki. Problem jest też w tym, że głośniki mam 5.1 a słuchawki stereo,i nie wiem, czy jeżeli coś się dzieje za mną, to czy jest to słyszalne w słuchawkach. Największym problemem jest jednak to, że nie ma opcji “wirtualizacja słuchawek”, co mi było na rękę. I tu pytanie czy da się zrobić tak, jak było, żeby albo były dwie zakładki - jedna na głośniki, a druga na słuchawki,albo czy da się włączyć tą “wirtualizację słuchawek”? Proszę o pomoc i z góry dziękuję. Bigos102.

PS: Mówcie, jeśli chcielibyście screena aktualnych moich ustawień.

Bigos102 , proszę poprawić temat na konkretny, obrazujący problem używając opcji EDYTUJ.

Przeniosłem do odpowiedniego działu.