Pytanie o przedłużacz/gniazdka kablowe z możliwością rozkręcenia i wstawienia do środka elektroniki

Potrzebuję listwy zasilającej z funkcjonalnością primary/secondary (kiedyś się mówiło master/slave), czyli włączenie pierwszego urządzenia zasila pozostałe gniazdka listwy. Kiedyś testowałem kilka gotowców i działało to fatalnie. Teraz chce sobie samemu taką listwę zrobić z regulacją czułości. Szukam więc przedłużacza/gniazdek kablowych/listwy, którą da się rozkręcić i wewnątrz której będzie miejsce na moduł z elektroniką. Ktoś, coś?

Nie zrobisz tego z przedłużacz bo tam jest wszystko połączone. Potrzebna jest jakach plastikowa obudowa np: https://allegro.pl/oferta/puszka-hermetyczna-350x130x85-ip54-szeroka-nowosc-6729889501?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_content=supercena&utm_content=ps&utm_term=test&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_dio_pla_pmax_ps&ev_campaign_id=17967348206&gclid=CjwKCAiA_6yfBhBNEiwAkmXy5y12jNTggVlOIBPcU_7-tWrLQ2Pg5xqYGTxcHDU18VrB0FxPaEFqiRoCtnQQAvD_BwE i montaż w niej takich gniazdek https://avstore.pl/gniazda-zasilajace/gniazdo-zasilajace-ac-230v-z-uziemieniem-multipanel.html
Po za tym myślę że nie zrobisz nic lepszego nisz to %product-title% | Conrad Electronic
Tylko tu jest inny rodzaj uziemienia w gniazdach

Szedłem tym tropem: puszka natynkowa, gniazda + panel:

Ale cena 80 zł…

Ale w to ci nie wejdzie wszystko I nie takie gniada do ściany. Bo to będzie brzydkie. To trza zrobić porządnie w miarę hermetyczne i trza dać wyłącznik. Nie rób badziewia.

Nowa nazwa, ta sama funkcja: Master-Slave to teraz Main-Follow | Aktualności | brennenstuhl®