Pytanie o service pack

Jestem świeżo po instalacji W7.Posiadam również oddzielnie service pack.I moje pytanie brzmi:Czy przed instalacja service packa muszę zainstalować aktualizacje przed wydaniem service packa czy mogę zainstalować service packa od razu plus aktualizacje wydane po wydaniu service packa?

Włącz Windows Update - wszystko ładnie Ci się zainstaluje łącznie z SP1.

Tyle to ja wiem.Ale to nie jest odpowiedz na moje pytanie.

To jest odpowiedź na Twoje pytanie - z WU będziesz miał wszystko w odpowiedniej kolejności i SP1 będzie miał tylko kilkadziesiąt MB a nie jak ten wielki ściągany z sieci (z tego co pamiętam to chyba około 2 GB)

Po co chcesz sobie utrudniać życie - w zależności od szybkości łącza zostaw komputer na 1 - 2 godzinki i wszystko będzie na swoim miejscu. Chyba, że masz limit danych… więc zainstaluj SP1 i reszte dociągnij z WU.

Ale ja już posiadam service pack wypalony na oddzielnej płycie.Nie mam potrzeby ściągać go.

Ile zajmuje? 2 GB? na WU będzie duuużo mniej. Tydzień temu instalowałem z WU i miał tylko 56 MB.

Moje pytanie dotyczyło instalacji service packa a nie jego pojemności.

Jeśli już to rozmiaru. Kolejność instalacji podałem wcześniej.

Z WU SP1 pobiera tylko to co dla danego systemu jest potrzebne, dlatego jest taki mały. Szybko i wygodnie.

Instaluj SP1 a potem Windows Update.W SP zawarte są wszystkie łatki do czasu wydania SP.Ja zawsze po formacie instaluje najpierw SP a potem WU.

Jeśli masz czysty win7 dopiero co wgrany to teraz możesz instalować swojego servicepacka na czysty system

Dzieki za odpowiedz likier.

W Windows 7 pierwszy Service Pack to w zasadzie tylko zbiór łatek, które zostały wydane przed nim, więc możesz tylko jego zainstalować, a reszta, czy zaktualizowana, czy brakująca, zostanie dociągnięta z WU.