Pytanie o Service Pack

Witam. Niedawno wgrałem sobie system z kopi zapasowej. Ponieważ backup był robiony dawno, to oprogramowanie jest dość stare. Miedzy innymi zainstalowany jest SP1. Moje pytanie dotyczy tego, czy żeby zainstalować SP3 usuwać SP1?

Nie usuwa się SP1 tylko dogrywa aktualizację.

Ok, dzięki. Mam jeszcze jedno pytanie. Ściągnąłem SP3 i Chromie wyskoczył mi komunikat ‘Nie można zapisać z powodu niewystarczających uprawnień. Zapisz w innym miejscu.’ Wie ktoś o co chodzi?

Usuwać nie trzeba ale żeby zainstalować SP3 musisz wcześniej zainstalować SP2 - najlepiej z Windows Update.

heh, a jesli przed chwila zainstalowalem sp3, bez sp2, to teraz dograc sp2 czy juz po ptakach?

  1. proszę nie wprowadzać kolegi w błąd SP 3 zawiera już SP2 ( przed instalacją SP3 musi być zainstalowany SP1)

  2. co do komunikatu w chrome to prawdopodobnie błąd przeglądarki ściągnij czym innym np:Download Accelerator Manager 4.5.8 lub czym tam chcesz

( chyba że nie masz miejsca na dysku ? )

jak zainstalowałeś to ok :slight_smile:

Ok, dzięki :slight_smile: przegladarka sciagnela caly plik, ale nie chciala go zapisac. poradzilem sobie z tym poprostu dopisujac do pliku utworzonego przez przegladarke ( ‘Nierozpoznawalny coś tam, coś tam’) rozszerzenie .exe ;p

Jeszcze raz dziekuje za pomoc :slight_smile:

Racja wystarczy wcześniej SP1 a jak nie ma to dopiero się instaluje SP2 a po nim SP3.

Po instalacji SP3 przeczyść komputer np. programem:

CCleaner

U góry po lewej “Cleaner” na dole Analiza - Uruchom Cleaner

później “Rejestr” Skanuj by znaleźć problemy - Napraw zaznaczone problemy.

CCleanera używaj po częstym surfowaniu po internecie oraz po każdej deinstalacji programów i sterowników.

cf114_CCleaner.jpg ccleaner2.th.jpg

Zainstaluj/użyj jeszcze Eusing Free Registry Cleaner.

(dokładniej przeczyści rejestr)

Wybierasz język / language / Polish.

Przewiń – Skanuj rejestr – Napraw rejestr.

przewi.th.jpg skanujrejestr.th.jpg naprawrejestr.th.jpg

ok, zrobie tak, dzięki

DeanWinchester ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.