Pytanie o spybot S&D

czy aby spybot skutecznie chronił kompa należy go wpuścić do paska w tray czy nie potrzeba.

Obawiam się, że nie można “wpuścić” tego programu do traya a jedynie dodać ikonę w pasku szybkiego uruchamiania. S&D nie służy do ochrony w czasie rzeczywistym (nie licząc modułu ochrony przeglądarki) a jedynie do okresowego skanowania i czyszczenia systemu z różnych śmieci.

Podsumowując, odpowiedź brzmi:

Nie trzeba, bo nawet nie ma jak :wink:

sdar to grubo się mylisz.

SpyBot ma rezydenta TeaTimer, który pełni funkcję rezydenta ustawień systemowych i bardzo słabiutkiego rezydenta antyspyware, który kiedyś mi się odezwał i już milczy :mrgreen:

TeaTimer można łączyć przy instalacji lub w trybie zaawansowanym ->Narzędzia -> Rezydent

Pozdrawiam

Nie tyle myliłem się lecz raczej wyraziłem się nieprecyzyjnie :wink:

Pisząc o ochronie w czasie rzeczywistym nie miałem na myśli rezydenta pilnującego ustawień lecz to do czego chyba większość osób wytkorzystuje S&D czyli wyszukiwania i usuwania różnych śmieci a w tym zakresie trudno mówić o rezydentnej ochronie.

Zresztą nie to jest istotne lecz fakt, że S&D nie jest programem, który należy wykorzystywać do ochrony systemu w czasie rzeczywistym lecz głównie do okresowego skanowania.

Fajnie to powiedziałes :slight_smile: a co racja to racje :slight_smile: POZDRAWIAM I ŻYCZE SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU :slight_smile: