Pytanie o Steam Gifta Counter-Strike Source

Kiedyś słyszałem od znajomego że jak kupi się gifta lub klucz CS:GO z  Allegro to jest się zbanowanym z meczy turniejowych na zawsze więc kupiłem CS:GO na Steamie . Chciałbym teraz wypróbować starszego Counter-Strike Source ale gra na Steamie jest za droga (19,99 euro) więc chcę wybrać Steam Gifta na Allegro. Czy przypadek z giftami CS:GO nie dotyczy Source? Myśląc logicznie, CSS nie ma trybu turniejowego ale upewnijcie mnie.

twój znajomy nawciskał ci same bzdury do głowy. w żadnej grze nie dostaniesz bana na serwer za kupno gry z innego źródła niż oficjalne jednak za kupno gifta/klucza na allegro możesz dostać bana na konto steam ponieważ takie gifty mogą być kupowane za kradzione karty kredytowe lub wymagać aktywacji vpn za co steam banuje całe konta a nie jak twierdzi twój znajomy. pomimo często atrakcyjnej ceny odradzam kupowanie giftów, wyłącznie klucze i zdecydowanie nie takie co wymagają vpn.

Gifta Counter-Strike Source znalazłem u sprzedawcy u którego kupowałem gifty Worms Armageddon, Worms Ultimate Mayhem, Worms Clan Wars i METAL SLUG X i żadnego VPN nie było ani bana, więc ufam temu sprzedawcy. A w sprawie CS:GO to mnie mogło się coś pomylić i być może faktycznie to banuje całe konto. Okej, wielkie dzięki :slight_smile:

Jedyne za co możesz dostać bana tymczasowego - to oszustwa i trolling w grze, a trwałego jeśli bardziej podpadniesz.