Pytanie o sterowniki Nvidia geforce 310M

Witam kupiłem laptopa gdzieś między 2009-10 i miałem zainstalowane sterowniki do karty graficznej takie, że wszystko chodziło i było okej z wydajnością . Jednak coś mnie podkusiło, aby zaktualizować je do najnowszej wersji teraz nie mogę znaleść tych co miałem dawno na samym początku bardzo proszę o pomoc Mam NVIDIE 310M . A mam jeszcze jedno pytanie chodzi o taki problem, że podczas gry wyskakuje mi błąd od grafiki, że sterownik “ten i ten” przestał działać, ale odzyskał sprawnośc i wtedy następuje crash gry jeżeli wie ktoś z czym to jest związane bardzo bym prosił o pomoc .

Nie za bardzo wiem czego oczekujesz mam Ci znaleźć sterowniki sprzed 2 lat? :slight_smile: Czy nowe pasujące do Twojej karty?

Co do wywalania sterownika to odpal program HWMonitor i podaj temperatury procesora i karty graficznej podczas grania.

Na stronie nvidii są również poprzednie wersje sterowników, możesz spróbować jakieś z poprzednich serii http://www.nvidia.pl/Download/Find.aspx?lang=pl

Ewentualnie możesz przywrócić poprzedni sterownik w menadżer urządzeń.

mariooo098 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Jak można przywrócić ten sterownik ? w menadżerze ?

Dodane 29.03.2013 (Pt) 11:33

Temperatury są w miarę odpowiednie bo niedawno je sprawdzałem wahają się jakoś pomiędzy 50-70 stopni nigdy więcej a wersji sterowników już miałem kilka . W menadżerze nie da rady przywrócić bo opcja przywróć sterownik jest niedostępna .

Cześć

Odinstaluj wszystkie sterowniki jakie zainstalowałeś do tej pory. Następnie uruchom komputer w trybie awaryjnym i usuń pozostałości po nich np. programem DriverSweeper, następnie uruchom komputer normalnie i zainstaluj sterowniki ze strony producenta laptopa.