Pytanie o sterowniki przy każdym podłączeniu myszki

Witam-mam taki problem-mianowicie-podłączam myszkę (nie wymaga sterowników-bo nie ma żadnej płytki-i w necie też tak ludzie twierdzą)-i klikam zainstaluj sterowniki automatycznie (te co windows w sobie-dzięki którym rozpoznaje klawe,mysz itp.)0 i działa-ale przy każdym starcie systemu-pyta się czy chce pobrać sterowniki z Microsoft update-a myszka działa-w menedżerze urządzeń tez pisze,ze sprzęt jest ok-i muszę klikać za każdym razem NIE ŁĄCZ SIĘ-czy coś takiego (jest połącz się tylko teraz,za każdym razem (nie pytaj więcej),i nie łącz się)-gdy kliknę tak-tez przy starcie się pyta-a mysz i tak działa-WIĘC PYTANIE-co zrobić,by system przy każdym stracie się nie pytał czy chcę się połączyć z Microsoft update ???I jak kliknę nie łącz się-to wyskakuje dymek-i pisze,że wystąpił błąd podczas instalowania sprzętu-i może nie działać poprawnie-a działa mysz w 100 %-dodam,że tj. taka zwykła "za 15 zł’ a nie jakaś multimedialna (do takich przeważnie trzeba mieć stery)-a do takich za “dyche” nie trzeba mieć sterów.MÓJ SYSTEM XP SP2 32 bit.

konkretna nazwa myszki?

model LXDA-099 dostałem go od kolegi-kupił laptopa-i torbę-i gratis miał myszkę-a że on ma0to dał mi-i mi nie działa.

może byś spróbował zaktualizować windows do service pack`a 3 ?