Pytanie o stronę www


(Kulig9) #1

Słuchajcie jestem w trakcie tworzenia szablonu w Photoshopie i chciałbym Was sie poradzić jaki jest najlepszy darmowy serwer na stronę www?? Chciałbym na swej stronie umieszczać filmiki z youtube, czy chociaż smoga.Pisać o ciekawostkach ze świata ,w taki sposó by przyciągało oglądaczy:] Może jakieś tapetki, tylko czy wystarczy miejsca??


(Kamil2993) #2

http://www.yoyo.pl


(sosen86) #3

miejsa to wystarczy tylko n darmowych serwerach zazwczaj są ograniczenia co do wielkości jednogo pliku. czyli przy wyborze zwróc na to uwagę


(Sidhmor) #4

Nic konkretnego, darmowego nie znajdziesz… polecam netarterie.pl tanio, szybko i zawsze można potestować przez okres próbny… ja jestem zadowolony.


(Kulig9) #5

hehe a słuchajcie mam do Was jeszcze jedno pytanko:P

czy taki szablon o rozdziałce 760x600 pikseli może być na stronę www??

I czy jak go potne w Photoshopie to łatwo go będzie wpisać do kodu źródłowego strony??

fota strony głównej

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel … 64a00.html


(system) #6

To już zależy od Twoich umiejętności. Dla jednych może być trudny a dla innych jest to łatwizna.


(Monczkin) #7

Proszę nazwać temat konkretnie.


(Patrol) #8

Z szablonu skasuj teksty menu. I dobrze potnij :slight_smile:


(Mateo993) #9

Spokojnie go potniesz w Photoshopie, ponadto program podłoży wszystko pod kod, ale nie do końca. Musisz wyznaczyć na stronie “iframe” i zamiast zwykłego obrazka musisz mieć tło.

Jeżeli chodzi o serwer to wpadł mi do głowy taki pomysł. Ja używam serwer na ovh.org (darmowy, 60 mb na stronę, brak reklam). Na tym sewerze możęsz trzymać pliki od strony. Natomiast na drugim - yoyo.pl - możesz trzymać klipy z youtube.

PS. Jeżeli nie możesz sobie poradzić z “iframe” to mogę pomóc, wal na gg.

Pozdrawiam.


(Kulig9) #10

Dzięki Mateo93:] Sprobuje się tym pobawić w weekend bo teraz szkoła więc nie mam czasu za bardzo:( … Dzięki wielkie jeszce raz;]