Pytanie o szkołę i zmianie jej!

Witam

Mam takie pytanie odnośnie szkoły i jej zmianie.

Obecnie mam szkończone 15 lat. Powinienem być teraz w trzeciej klasie gimnazjum, ale jestem w drugiej (tak,obalem raz) :? Od ilu lat jest szkoła *OHP* ? Czy moge wypisać się z Gimnazjum i pujść do szkoły OHP ?

Z taką znajomością ortografii nawet to będzie wskazane.

Z umiejętnościa wyszukiwania informacji też krucho:

pierwszy link z google po wpisaniu słów kluczowych OHP:

http://www.ohp.pl/ohp/index.jsp?place=M … ut=1〈=

Może zamiast iść na łatwiznę zabrał byś się wreszcie za naukę :roll:

Mama powatrza Mi to samo :stuck_out_tongue:

Dzięki za linka, już wszystko Mi wiadomo :wink:

Brat chodził do OHA’pu (zawód: Piekarz), teraz ma skończone 18 lat i dalej siedzi w Piekarni i nieźle zarabia, więc ta szkoła OHP wcale nie jest szkoła dla leniów etc…

I ma całkowitą rację. :?

Jeżeli zrobisz tak jak brat pujdziesz do woja a od woja z daleka :cry:

Tylko dla kogo ??

to chyba jednoznacznie klasyfikuje potencjalnych klientów tej placówki.

I co z tego, a nie lepiej siedzieć za komputerem w czystym biurze i zarabiać jeszcze więcej.

Ale ostatecznie to Twoj wybór. 8)

Znacie taki zawód? Bo ja nie.

Nie ma czegoś takiego, że jak w szkole ostro pracujesz, to potem w przyszłości nic nie będziesz musiał robić…

Jeśli, żle Ci idzie w szkole to musisz postawić na prace fizyczne lub też manualne i myśle, że dokonałeś słusznego wyboru.

A kwestie dotyczące pracy i swojej przyszłości to powiem jednym słowem “znajomości”. Nic więcej nie potrzeba.

Na przykład informatyk(w końcu jest to forum komputerowe), który(oczywiście, jeśli “zna” się na rzeczy i ma wyższe wykształcenie) może zarabiać około 4000 zł, więc nie wiem czy mozna tyle zarobić w jakiejkolwiek piekarni :wink:

gimnazjum jest naprawdę aż tak trudne?

bo mi się wydaje, że nawet przy minimalnym nakładzie pracy - bazując na ściąganiu, można spokojnie przejść.

a jeżeli ktoś ma nawet z tym problemy, to zastanowić się czy przypadkiem komputer nie jest przyczyną.

napisałeś na forum 636 postów, więc samo bywanie na forum zajmuje Ci trochę czasu. jeżeli nie umiesz pogodzić nauki i komputera, to z któregoś trzeba zrezygnować. tylko czy rezygnacja ze szkoły jest dobrym wyjściem? bo mi się wydaje, że najgorszym…

i nie chodzi mi o jakąś nagonkę na Ciebie, tylko Twoje dobro.

przemyśl sobie wszystko jeszcze raz. edukacja obecnie jest najważniejsza.

Młody, doświadczony z dużą dawką szczęśia nawet 2 razy tyle :slight_smile:

Też tak myśle

exatcly.

Ja tez mam 15 lat i jestem w 3 gimka i prawie nic nie robiac w domu ( mowie tu o nauce ) ( no - czasami jak jakis sprawdzian jest to moze do zeszytu zajrze ) jade na 5 i 4 :P:P

I podzielam zdanie innych forumowiczow na ten temat - zamiast isc na latwizne powinienes wziasc sie do roboty . Tego jednego roku moze nie beda ci az tak wypominac.

ja nie wiem jak w gimnazjum można nie przejść do klasy następnej

mam kumpla, który do gimnazjum tylko chodził z obowiązku, a nauką się nie zajmował w ogóle ( grał w MOHAA :wink: ), czasami przeczytał parę stron w książce

na koniec 3 klasy miał świadectwo z paskiem

kubar3k

To chyba kolega dał nauczycielowi w łapce :]

A czy ja gdzieś coś takiego napisałem ??

Wręcz rewelacyjnego :stuck_out_tongue: .

Z powodu swojego lenistwa, przekreślić swoje szanse na samym starcie.

Ciekawy jestem czy swojemu dziecku też byś udzielił takich rewelacyjnych porad :?