Pytanie o ustawienie obrazu na dwóch ekranach

Witam, mam podpięte 2 ekrany 22" i 19". Wszystko działa na rozszerzonym pulpicie. Chciałbym jednak, żeby po uruchomieniu aplikacji pełnoekranowej, drugi ekran był dalej do używania, ponieważ w tej chwili staje się on po prostu czarny. Chodzi mi o uzyskanie takiej sytuacji gdzie na jednym ekranie gram, a na drugim mogę dalej używać komunikatora, ff itd.

Pozdrawiam

Jak miałem dwa monitory to korzystałem z opcji “duplikuj”, na jednym miałem przeglądarkę na drugim komunikator itp.

Problem w tym, że użycie duplikacji wywala rozdzielczość na obu ekranach, no i sa te same okna, a chodzi o to, żeby były niezależnie.

Musisz sobie ustawić tryb 2 niezależnych ekranów, u nVidii nazywa się to DualView (nie wiem jak to się nazywa w Radeonach), sam używam tego trybu i działa to bardzo dobrze.

niestety w Panelu sterowania NV nie mam takiej opcji :expressionless: 7600GS + FW270.61

Powinieneś mieć w panelu oraz w menu pod ikoną w trayu takie opcje:

29217282.th.jpg

Jeśli nie masz tych opcji to może spróbuj zaktualizować serownik instalując sterownik ze strony nVidii.

2011050715h3046.th.png

Tak wygląda to u mnie po instalacji nowych sterowników.

tez mialem z tym problemy pod win 7. mam taka sama karte i pamietam ze:

1- sterowniki najlepiej instalowac ze strony producenta a nie win update

2 - jesli sa wlasciwie zainstalowane (a nie tylko opcja ‘driver only’) to w system tray - poprawej na dole obok zegarka powinienes miec ikonke nvidia.

wtedy masz wiecej ustawien i kilka ekranow dziala dobrze.

ja mam podpięte TV 42’’ i Monitor 22’’ a jedyne co robię aby na jednym pulpicie pisać dokumenty a na drugim oglądać film to klikam na pulpicie ppm z menu kontekstowego wybieram Rozdzielczość ekranu i wybieram czwartą zakładkę Wiele ekranów , rozwijam zakładkę wyboru i wybieram rozszerz te ekrany