Pytanie o usunięcie monitu podczas łączenia z internetem

Witam.

Miałem aplikację dostępową neostrady. Odinstalowałem ją oraz sterowniki do modemu (sagem F@st 800). Zainstalowałem następnie nowe które wcześniej ściągnąłem ze strony producenta.

Otóż po zainstalowaniu ich utworzyło mi się automatycznie połączenie o nazwie Internet ADSL. Kliknąłem na nie prawym klawiszem myszki i wybrałem Połącz. Pojawił mi się monit o wpisanie nazwy użytkownika oraz hasła co oczywiście zrobiłem. Rozłączyłem i jeszcze raz tak zrobiłem i jeszcze raz musiałem hasło podać. To zaznaczyłem opcję Zapisz tę nazwę użytkownika dla następujących użytkowników i w niej Dowolny użytkownik tego komputera. No dobrze tylko, że teraz wybiorę Połącz to pojawia mi się taki monit i muszę wybrać Wybierz numer żeby połączyło i dlatego mam pytanie czy da się jakoś ukryć ten monit aby od razu po wybraniu Połącz od razu łączyło z internetem?

monitpolaczenieyf0.png

Mam jeszcze jedno pytanko związane z tym połączeniem. Słyszałem, że jak wejdzie się do Panel sterowania = Połączenia sieciowe = Prawy klawisz myszki na połączenie (to z neo) i Właściowści = Zakładka Sieć = Tak zaznaczę:

tcpiprj6.png

Właściowści = Zaznaczę opcję Użyj następujących adresów serwerów DNS i wpiszę tam takie adresy:

Preferowany adres DNS : 69.56.206.10

Alternatywnyny adres DNS : 195.116.5.3

to podobno połączenie troszkę lepiej ma działać. Czy to prawda ?

Tez tak mam :roll:

zobacz tu http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=32799

178e9ba016801ffc.jpg

odznacz opcje zaznaczone na czerwono

Dziękuję - pomogło.

A czy ktoś wie coś na temat zadanego drugiego mojego pytania i mógłby udzielić odpowiedzi?