Pytanie o Windows Vista ,,czy na takim kompie mi ruszy?&quot

Czy na moim sprzęcie vista będzie działać stabilnie i czy np.gra colin macrea D.I.R.T i inne nowe gry będą dobrze działać.To pytanie jest przede wszystkim dla osób posiadających podobną konfiguracje sprzętową. Aha i jaką wersje systemu polecacie

Mój sprzęt:

Płyta główna Asus P5PL2

Procesor Intel Celeron D 3.06 Ghz

Pamięc RAM: 1 gb ddr2

karta graficzna: radeon x1600 pro 256 mb

z góry dzięki z odpowiedź !!

Dołóż więcej Ramu i jak chcesz cieszyć oczy wyglądem Aero to zmień kartę graficzna na lepszą.

czytałem ale wątpię aby go od razu wywalił będzie chciał zapewne przetestować system (po bawić się), jeżeli postanowi go zostawić na stałe będzie tak jak ja mówiłem, zaś z 2 strony jak go zainstaluje zobaczy na chwile potem wykasuje to będzie tak jak ty mówisz bo niezaśmieconemu windowsowi starczy 512, zapewne masz więcej info o Viście skoro byłeś testerem i jej używasz,

pozdro, aero nie gorączkuj się tak luzik, nawet jak masz rację i jesteś pewien to czym sie przejmujesz :slight_smile:

jeszcze jedno jaka wersja systemu jest najlepsza i czy później jest możliwość powrotu do xp bez żadnych problemów

Powinna wystarczyć Home Premium,

raczej nie

najlepsza ?

Jakim kryterium obierasz ocenę systemu jako najlepsza ?

Jesli chodzi o funkcje to Ultimate :slight_smile:

ludzie, nie czytajcie o wymaganiach minimalnych pisanych przez microsoft, 256 ramu min ?

ja na kompie ojca puściłem XP bez lagów z uruchomionym gg i firefoxem na 192 ramu, i chodziło dobrze ; ]

na viste 512 ramu starczy, a te 15 GB na same oglądanie visty powinno ujść :slight_smile:

powodzenia z vistą !

ja tez nie mam super kompa - ma 1 rdzeń, kompa ma prawie 3 lata i Vista hula na luzaku