Pytanie o wow Battlechest

Witam wszystkich forumowiczów! !!

Mam zamiar kupić w najbliższym czasie World of Warcraft Battle Chest i z tego co wiem pierwszy miesiąc grania jest darmowy, lecz podobno przy zakładaniu konta po instalacji wymagane jest podanie numeru kary płatniczej, czy to prawda i czy jest to absolutnie konieczne?

Proszę o szybką odpowiedź i z góry dziękuję

w ogóle to ja słyszałem, że nie miesiąc ale tydzień grania ale z t kartą płatniczą nie sądzę. Pewnie bo tygodniu po prostu jak wbijesz w grę to wyskoczy Ci żebyś zapłacił, ale nie jestem pewien.

z http://www.cdprojekt.pl/wow/

ok dzięki ale poczekam na następne posty

Pierwszy miesiąc grania jest darmowy, i liczy się go od momentu założenia konta w grze.

Co do podawania numeru karty to przecież jest odp. w FAQ na stronie do której sam podałeś link:

Albo podajesz numer karty płatniczej, ale pre-paida.

Ja ze względów bezpieczeństwa wybrałem pre-paida.

Teraz są już bardzo tanie, i jak nie grasz non stop przez cały rok, to pre paid bardziej Ci się opłaci.

Poza tym możesz zrobić mały tick, żeby nie wpisywać numeru karty płatniczej, ani pre-paida i korzystać z darmowego miesiąca na globie.

Ale zapewne już sobie poradziłeś z tym problemem, a jak nie to napisz to Ci powiem co i jak :slight_smile:

Tak, chodzi tylko o potwierdzenie płatności. Wystarczy, że podasz numer karty płatniczej, nic nie zostanie z niej pobrane, chyba, że zaczniesz grać w następnym miesiącu.