Pytanie o wybór mikrofonu

Wiem, to drugie to 4k.

Back

Hej,

  • A możesz podać dokładny model płyty głównej? Wiem, że na pewno Gigabyte.
  • Czy problemy też się pojawiają, gdy korzystasz z przedniego panelu?
  • Sprawdzałeś w BIOS/UEFI, w jakim standardzie działa przedni panel - na pewno w standardzie HD Audio? Wiesz jak to sprawdzić?

Pozdrawiam,
Dimatheus

a). Gigabyte GA-B85M-D3H Intel B85 LGA 1150 mATX (2xPCX/VGA/DZW/GLAN/SATA3/USB3/DDR3/CROSSFIRE) - GA-B85M-D3H
b). No własnie wpinałem do przedniego, a tylni wygląda jak na ss (czyli z tyłu słuchawki z pseudo micro a z przodu micro zakupiony.
c). Nie sprawdzałem, nie wiem jak to sprawdzić wejdę w bios i w jakiej zakładce mam tego szukać, czy coś?

Hej,

O co chodzi z tym pseudo mikrofonem? Możesz wyjaśnić?

Jaka to dokładnie rewizja płyty - bo występuje w 4 wersjach - 1.0/1.1, 1.2, 2.0 i 2.1. Choć wygląda na to, że domyślnie płyta wspiera panel przedni w standardzie HD Audio i powinna automatycznie zmieniać się, przy podłączeniu innego standardu panelu.

Pozdrawiam,
Dimatheus

Model słuchawek to słuchawki platinum e chat 800, niby z wbudowanym mikrofonem, ale on nie działa, może ze starości.

rewizja ma nr 1.1

Jeżeli nie ma konfliktu przy podłączonym jednocześnie micro ze słuchawek i tym podłączonym zakupionym, to może być problem.

nowe info gram z kumplami w jedno mmo i komunikuje się normalnie na ts czyli chyba wszystko gra

Hej,

Generalnie chodzi o to, żeby podłączony był tylko jeden mikrofon. Wskazane przez Ciebie słuchawki dla mikrofonu mają osobne złącze jack, więc podłączasz tylko słuchawki, a mikrofonu nie.

Czyli może jakiś błąd w ustawieniach był?

Pozdrawiam,
Dimatheus

1 polubienie

Albo 2 podłączone mikrofony na raz, w końcu wszelakie pstryczki czy podłączenia działają o system binarny.

Nic temat do zamknięcia.

1 polubienie