Pytanie o wykupienie serwera i co dalej?

Witam.

Jak to jest. Kupie załóżmy serwer na boo.pl przykładowo ten starter. Ale wtedy jeszcze nic nie mam, bo muszę domenę wykupić tak? czy jak mam już kupiony serwer to mogę stronę założyć.

proszę wytłumaczenie.

dokładnie chodzi tobie o hosting to pierwsza rzecz, także musisz wykupić domenę.

i umieścić swoja stronkę pod wybrana domeną.

pozdro :slight_smile:

A jak wykupie na boo.pl to nie będę miał jakieś darmowej domeny, typu moja_strona.boo.pl.

Domenę trzeba wykupić na tej stronie gdzie się kupuje serwer czy można na innych?

pozdrawiam

Najlepiej żeby sobie życia nie komplikować wykup sobie domenę i miejsce na serwerze w tym samym serwisie hostingowym. :slight_smile:

Dodane 04.07.2010 (N) 19:16

Z tego co widzę to ta firma nie jest w najlepszy sposób zabezpieczona przed atakami typu DDoS.

Postaraj się poszukać i porównać ceny, standard serwisu, bezpieczeństwo danych z innymi dostawcami, przed ostateczną decyzją.

Pozdro :slight_smile:

nie no z tym się nie zgodzę…

jacekpw , na początek radze wykupić miejsce na serwerze i stronę podpiąć po domenę którą oferuje usługodawca hostingu .

Czyli jak wykupię miejsce, to dostanę jakąś darmową domenę od nich,tak?

xulu

a co w tym takiego dziwnego domena+hosting u jednego usługodawcy.

Dodane 04.07.2010 (N) 19:30

no chyba ze w tym wypadku otrzymujesz domenę za darmo.

Dodane 04.07.2010 (N) 19:31

Nie orientuje się czy dostaniesz darmową domenę sprawdź sam. :slight_smile:

ale jak opisałem wyżej warto się zastanowić przed podjęciem ostatecznej decyzji.

pozdro :slight_smile:

http://www.boo.pl/?pomoc

a co dziwnego widzisz jesli domene masz wykupiona u innego usługodawcy :smiley: niewidze zadnych komplikacji życiowych w takim wypadku .

Zazwyczaj jest tak ze kto oferuje tanie domeny nie zawsze ma “dobre miejsce serwerowe” .