Pytanie o zakup Steam Controller na Steamie

Planuję kupić Steam Controller, jak będzie obniżka, z ciekawości, interesuje mnie to, że mogę go konfigurować jak chcę w każdej grze oraz używać go jako myszki komputerowej. Wiem jak kupować gry na Steamie, wybieramy PaySafeCard, wpisujemy kod i gotowe. Ale Steam Controller to fizyczny produkt, więc będzie musiał wysłać to kurier w paczce. I mam parę pytań:

  • Czy będę mógł zapłacić za kontroler za pomocą PaySafeCard? Czy Steam poprosi mnie o adres, czy co innego mnie poprpsi?

Zapłacić raczej powinieneś bez problemu każdym sposobem, jaki jest dozwolony na Steamie. Zakładam, że PaySafeCardem również. W przypadku składania zamówienia na produkty fizyczne, jest oczywiste, że musisz podać adres dostawy i numer telefonu. Steam Link i Steam Controller wysyłane są z Holandii.

Najważniejsza sprawa - nie kupuj. Kontroler jest niewygodny (zbite w kupę przyciski ABXY), brak faktycznej fizycznej drugiej gałki, problemy z ustawianiem czułości touchpada, wiele gier w których działa pad do X360 pad Steama zachowuje się skandalicznie źle a jakościowo jest kiepski niczym chińskie pady za 20 zł. Nie warto!