Pytanie o zasilacz i GF GT240 :)

Witam,

Przejdę od razu do rzeczy. Mianowicie, kilka dni temu zatarł mi się wentylator na karcie graficznej (GF 8600GT 512MB), przez co karta padła :-(. Zacząłem szukać w internecie karty podobnej do mojego GeForce’a i wybrałem Gigabyte GT 240 1GB. Teraz sedno sprawy, czy mój zasilacz, Modecom Fell III 350 Wat (tak, wiem, że to badziewie) da radę GT240? Nie potrzebuje karty do nowych gier, czy jakiś bardzo wymagających graficznie zadań. Zasilacz mam zamiar wymienić na jakiegoś Corsair’a czy Chieftec’a, ale to za kilka miesięcy. Konfiguracja mojego komputera to C2D E7200 2.53 GHz, 2x2GB RAM 667 MHz, Dysk 400 GB, 2 napędy DVD. Na moje oko nie powinno być problemów, GT 240 ma mały pobór prądu, ale wolę zapytać ekspertów :).

Z góry dzięki za odpowiedzi

Adam

Te karty mają prawie taki sam pobór, pewnie wymiany na nim doczekasz o ile zasilacz nie odpali fajerwerków na sylwestra. Zasilacz na dzień dzisiejszy dobry jest (cena/moc) Fortron 400 GHN ~160 zł. Jak nie kupiłeś tej grafiki to zamawiał bym Radeona HD5670 jest wydajniejszy i pobiera 15W mniej od GT240.