Pytanie o zasilacz

Witam Was serdecznie. Mam do Was pytanie a mianowicie czy do płyty głównej FOXCOON N570SM2AA-8EKRS2H można podłączyć zasilacz który posiada wtyczkę tylko 20 pin i dodatkowo 4 pin czy musi posiadać wtyczkę 24 pin + 4 pin? Pytam ponieważ aktualny zasilacz jaki posiadam (Fortron 400W) ma tylko wtyczke 20 pin + 4 pin a ten który zamówiłem 24 pin + 4 jakoś długo idzie i niewiem kiedy dojdzie, a jutro otrzymam płytę i czy ona odpali na tym Fortronie

Na 20 pinowej odpalisz, ale ten Frotron ma słabą +12V, jak chcesz odpalić na tym to lepiej poczekaj na nowy, jakiś doby zamówiłeś?

z braku narazie funduszy zakupiłem DELTE 400 W taki jak mi poleciliście w moim poprzednim poście! Mam nadzieje że do czasu aż nazbieram kaske jakoś ta DELTA pociągnie??

Delta powinna pociągnąć, ma silne linie +12V.

Tobi dzięki za odpowiedź! Ostatnio miałem płyt Asrock AM2NF3-VSTA i pochodziła 1 miesiąc i niewiem co ją zabiło czy ten Fortron czy może to że procka 3600+X2 brisbane podkręciłem z biosu na 2600mhz a później z windy na 2800mhz (na tak słabej płycie:D) i tak pochodziło tylko 1 miesiąc

Sekcja zasilania mogła się usmażyć jak, z Sempronem się mocno grzeje na tym modelu.

chipset “zabiłeś” zbyt wysokim HT.