Pytanie o zgłaszanie nowych wersji programów

Witam,

pytanie kieruję do administratorów i moderatorów, którzy chyba najlepiej są obeznani w tym temacie. Zauważyłem, że nawet mimo bardzo dużych starań z waszej strony niektóre programy na stronie dobreprogramy.pl są zamieszczone w starych wersjach chociaż już jakiś czas temu wyszły nowsze wersje. Stąd moje pytanie, czy można i ewentualnie gdzie można zgłaszać o pojawieniu się nowej wersji programu? Do tej pory pisałem to w komentarzach z odpowiednim dopiskiem, oczywiście programy zostały uaktualnione, a mój komentarz odrzucony - czyli wszystko jak najbardziej ok. Jednak zdaję sobie sprawę, że to dodatkowe utrudnienie, bo trzeba czytać komentarz, odrzucać go i aktualizować program. Jest może jakiś inny sposób? Opcja “zaproponuj nowy program” nie wchodzi w grę, bo to jeszcze gorsze wyjście zarówno dla osoby zgłaszającej jak i zatwierdzającej, a poza trwa o wiele dłużej :).

Kłaniam się. Narv.

Najprostsze rozwiązania są najlepsze -> wyślij maila na adres redakcyjny. Maile kierowane na ten adres otrzymują wszystkie osoby z redakcji, więc reakcja będzie najszybsza :wink:

Natomiast proszę (to uwaga ogólna, a nie pod Twoim adresem) o nie zgłaszanie informacji o nowych wersjach poprzez formularz do zgłaszania propozycji programów bo służy on do tylko i wyłącznie do nowych propozycji.

Dzięki za pomoc :slight_smile:

OK, to na przyszłość już będę wiedział. Mam nadzieję , że inni użytkownicy forum też :). Dziękuję za szybką i jasną odpowiedź.

Pozdrawiam.

A gdzie jest ten formularz? :mrgreen:

To słabo szukasz - http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=31