Pytanie odnosnie allegro

witam zamowiłem sobie telefon z allegro i sprzedawca powiedział że po wpłacie pieniedzy na k0nto wysle telefon ma on dosyc duzo pozytywnych komentarzy pozytywnych ale jakby czasem nie wysłał telefonu to co moge z tym zrobic ??

Kupiłem kiedyś buty sportowe,gościu mnie zwodził miesiąc i wymyślał cuda żeby ich nie wysłać.Zgłosiłem sprawę na Allegro ale nic to nie dało więc poszedłem na psiarnię i zgłosiłem przestępstwo internetowe,po tygodniu buty przyszły. :smiley:

heh czyli nie mam sie o co martwic jak nie przyjdzie to na pały isc ? ale gadalem z tym kolesiem i wydaje sie spoko

No to czym się martwisz?Na zapas to sie topi smalec na zimę. :lol:

no własnei raz sie zyje no ale kasa droga nie chodzi wiec nie chcial bym zostać oszukany i pozniej pieniędzy nie odzyskać

kosiu22 , mimo, że to dział na luzie tu również trzeba się starać poprawnie tytułować tematy. Popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Poza tym na forum używamy polskich znaków (ż, ź, ć, ą, ś itp.). Korzystając z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Jeżeli użytkownicy mają w miarę dużo komentarzy pozytywnych a zero negatywnych to niema co sie martwic tym ze przeleje się pieniądze a typek nie wyśle przedmiotu chyba ze przeleje sie kase na złe konto :lol:

I jeżeli wybraliśmy przesyłkę listową to najlepiej priorytet polecony wtedy mamy pewność ze przesyłka na 100% dojdzie

a paczki najlepiej także priorytetowe wtedy mniejsze prawdopodobieństwo ze zostanie zgubiona na poczcie

Pozdrawiam