Pytanie odnośnie artykułów

Czy DP pisze artykułu czy tylko republikuje?
W sensie to co jest na głównej to są aktualności czy krótkie informacje prasowe.

Tutaj chodziło mi, że kiedyś (nie wiem czy na DP) ale robiło się tez jakieś testy/recenzje/poradniki

Coś co zajmowało chwile aby przeczytać.

Jakoś nigdy nie zwróciłem uwagi czy to robi/robiło dp?

To jest pytanie do redakcji? Jak jest to widać na głównej :wink:

Od czasu do czasu coś się pojawia jeszcze. Niewiele, w porównaniu z ilością notek, ale jeszcze się pojawiają. Tak - na DP było kiedyś tego więcej.

Testy, recenzje i autorskie rzeczy pojawiają się na blogu.

Nie jest to przytyk, tylko subiektywny opis rzeczywistości odpowiadający na pytanie.

Większość to krótkie informacje prasowe, aktualności jest mało. Byle było szybko, tanio i się klikało. Po prostu DP już w dużej mierze nie robi za portal o aktualnościach, ale za copypaste blogów prasowych. To już taki SW jest bardziej do czytania, niż DP… a mówię to z bólem serca, bo SW szczerze nie cierpię. Po prostu na DP nie ma wielu ciekawych informacji czy opinii, z którymi można polemizować lub się utożsamiać. Ot, awaria, nowa wersja, nowy produkt… Nudy i tyle.

A i za mało Lillie.

No szkoda czasem chciałoby się coś konkretnego poczytać.

1 polubienie

Ja tam nie żałuję. Ostatnio tak często występuje mi błąd 500, że najczęściej macham ręką na tę żałosną partaninę. A tak nic nie tracę.

1 polubienie