Pytanie odnośnie głosników + zintegrowana karta muzyczna

Chce sobie zakupic ten zestaw http://www.allegro.pl/item175192428_naj … n_24m.html

i mam pytanie mam integrowana karte muzyczna i czy to wogole bedzie działac i jaka bedzie barwa dzwieku moze ktos sie wypowie szerzej na ten temat

A zintegrowanych kart dźwiękowych jest kilka setek.

Może napiszesz jaka płyta główna, bo wróżki mają wolne. :slight_smile:

Gigabyte

Zintegrowane karty nigdy nie dawały zbyt “zadawalającego” dzwięku znacznie lapszy dzwięk uzyskasz z osobnej karty na PCI nawet jeżeli nie będzie zbyt droga wystarczy taka do około 50-70zł , należy zwrocić uwaga aby karta posiadała osobne wejscia na wszyskie głośniki(3 sztuki,przód,tył i centralny z subfowerem) i osobno na mikrofon , coraz częściej pojawiają się karty dzwiękowe tylko z 3 wejsciamy przód ,tył i cetral/sub/mic co jest niezbyt wygodne gdyż chcąc korzystać na przemian z głosników central/sub i mikrofonu trzeba przełanczać się w opcjach sterownika.

Ja bym takich głośników do karty zintegrowanej nie podpinał, bo się będą marnować. Kup lepiej jakąś kartę z serii SB Live 5.1 (wydatek ok. 70 zł) i włóż do PCI. Nie dość, że wykorzystasz potencjał głośników, to jeszcze jakość dźwięku będzie znacznie lepsza.