Pytanie odnośnie jetclean

witam jestem świeżo po instalacji win7 dosłownie max 2 godz po czym zainstalowałem program mający pomóc w utrzymaniu dobrej wydajności systemu JetClean v1.4.0 ogólnie opinie w większości na temat tego programu były pozytywne aczkolwiek kilka było negatywnych i po pierwszym skanowaniu program znalazł 452błędy samego rejestru zy to możliwe że by świeżo zainstalowany win miał już tyle błędów rejestru ?

Cześć

Ile osób tyle opinii. Jak dla mnie program jest przewrażliwiony, nie wydaje mi się by po instalacji czystego systemu było aż tyle błędów w rejestrze.

Osobiście uważałbym z czyszczeniem rejestru w systemie Windows 7. Usuniesz coś za dużo i będziesz miał później problemy.

Ja po reinstalacji XP i wszystkich aktualizacjach, posłużyłem się Odkurzaczem, który wywalił prawie 6GB. JetClean znalazł też ze 600 problemów. Tak samo od razu Ccleaner pokaże śmieci i zbędne wpisy w rejestrze. Na win 7 utrzymuję porządek JetCleanem i raz w miesiącu po aktualizacjach czyszczę odkurzaczem. To bezpieczny program. Tworzy logi i zawsze można przywrócić to, co usunął. Niektórzy by chcieli skopać opinię o JetClean, a nikt nie pisze, że skorzystać musiał z przywracania tego, co usunął. Tak samo nie trafiło mi się nigdy, żeby nie można było przywrócić to, co usunął JetClean, czy Odkurzacz. Na bezpiecznych ustawieniach, jest jak chodzenie po podłodze. Wiem, że są tacy, co z podłogi spadają.

To, co w temacie, to nie błędy w rejestrze, tylko puste wpisy. Są po instalacji usługi nie uruchamiane, dodatkowe sterowniki nie zsynchronizowane z płytą instalacyjną itd. Właśnie - są setki możliwości, a po niektórych zostają tylko puste wpisy. Błędy w rejestrze wymagają naprawy, ale to co innego, niż resztki poinstalacyjne.

Śmiało usuwaj, JetClean to bardzo dobry soft.

ok dzięki

zdzisiekZklanu ,

Proszę zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.