Pytanie odnośnie Microsoft Wireless Keyboard Mouse 800

Witam.

Ostatnio nabyłem w Biedronce (:D) zestaw Microsoft Wireless Keyboard Mouse 800. Wszystko było by fajnie gdyby nie to, że ślizgacze myszki są strasznie tępe. Zacząłem googlować na temat ślizgaczy tej myszki i natknąłem się na pewne różnice. Ludzie zachwalają sobie ten zestaw i co ciekawe nikt nie ma problemów ze ślizgaczami. Druga sprawa, zauważyłem że mysz jak i klawiatura powinny mieć zielone diody sygnalizujące pracę sprzętu. Mój zestaw ich nie ma. Czy ktoś z forumowiczów miał styczność z tym zestawem? Jak jest/było w waszych przypadkach?

Wychodzi na to, że Biedronka sprzedaje chińską podróbę tak?

Dodane 26.01.2013 (So) 19:57

Wychodzi na to, że dostałem jakiś podrobiony model czy jak?

Dodane 26.01.2013 (So) 20:08

Mój zestaw ma jednak diody. Świecą krótko po włożeniu baterii. Może będą świecić jak baterie będą do wymiany?

W takim razie pytanie do posiadaczy tego zestawu. Czy wasze myszki też są takie tępe?

Moje doświadczenia z klawiaturami bezprzewodowymi i myszami - zielona dioda po włączeniu komputera lub naciśnięciu przycisku stan baterii sygnalizuje dobry stan baterii, czerwona dioda - bateria do wymiany. W przypadku zielonej diody czas świecenia kilka sekund, czerwona świeci dłużej lub sygnał przerywany.

Co do modelu Wireless 800, mój kolega miał (ma) klawiaturę. Nie wiem niestety gdzie kupił. Był raczej zadowolony, jeden kłopot to jakiś problem z automatyczną instalacją sterowników, musiał wejść na stronę, ściągnąć i zainstalować ręcznie.

No klawiaturka jest akurat super, bardzo mi się spodobała i już się przyzwyczaiłem nawet do niej :smiley: ale ta myszka, no papier ścierny normalnie…

Mam taką klawiaturę od trzech lat a myszką przesówam po drewnianej desce z starych mebli. Wszystko działa super.