Pytanie odnośnie nod32

mam pytanie, zainstalowałem na drugim kompie nod32 i przy próbie uruchomienia pyta o aktualizacje, jednak jest problem, bo na tym kompie nie ma podłączenia do sieci, i teraz mam pytanko, czy w jakiś sposób mogę ze swojego kompa przenieśc aktualizacje na ten drugi komp ??

A masz licencję na dwa stanowiska ??

obydwa oryginalne są, ale na tym drugim kompie nie ma neta

dobra, mam jeszcze jedno pytanie, zainstalowałem noda i teraz nie da się go odinstalować :shock: :shock:

próbowałem w trybie awryjnym i się nie da, wyskakuje komunikat :nie ma nic do dezisntalacji"

wogóle po zainstalowaniu nie można było wejśc w opcje MODUŁY I FILTRY i AKTUALIZACJA :shock:

Złączono Posta : 27.12.2005 (Wto) 11:43

nikt nie wie ?

wchodzisz w tryb awaryjny ([F8] przy starcie systemu)

Usuwasz wszystkie foldery jakie stworzył sobie nod32 (np. poprzez start->wyszukaj) następnie programem jv16 (na vortalu) czyścisz rejestr i bez żadnych wyjątków usuwasz wszystko co znajdzie.

Na koniec jeszcze restart i

start==>services.msc==>wyłączasz usługe nod32 jeśli jeszcze próbuje się włączyć oraz

start=>msconfig=>zakładki uruchamianie i usługi=> odznaczasz wszystko co związane z nodem.

Restarcik i po nodzie nie ma śladu ;]

wielkie dzięki :))

aktualizacja moze być z neta bądź z CD - romu …

wystarczy wcisnac zeby sie nie uruchamial w msconfig i monza odinastalowac, badx wyłaczyć w pasku ( przy zegarku i odinstalowac ) ;-/ … alebo z F8 ale to d ługo schodzi Powodzenia