Pytanie odnośnie Nokii 6630

Nie dawno zakupiłem Nokię 6630 i mam takie pytanie.

W prawym górnym roku telefonu jest takie ‘oczko’ do czego ono służy ?

W ogóle czy ten telefon jest jakiś bardziej inteligentny czy po prostu bawi się ze mną włączając i wyłączając mi podświetlenie klawiatury ?

pzdr!

Bardziej inteligentny. Ma czujnik oświetlenia

Instrukcja obsługi się kłania nisko

to oczko to właśnie czujnik oświetlenia , jak jest troche ciemniej to załancza podświetlenie klawiszy.

Czyli nie ma rozmów wideo ?

są , tylko że na tylnim aparacie , załanczasz “głośnomówiący” i po sprawie. W sumie czy aparat z tyłu czy z przodu to i tak musisz gadać na “głośnomówiący” bo nikt przecie nie bedzie ogladał twojego ucha.

Masz na myśli, że jesteś widziany i Ty kogoś widzisz? Bezpośrednio nie ,ale jest taka przystawka, którą można dokupić i cieszyć się videokonferencjami na całego

do 6630 nie trzeba żadnej przystawki , z tela można prowadzić wideorozmowe tyle że druga osoba też musi posiadać tela z funkcją wideo i chyba ale tego nie jestem pewny muszą być w zasięgu sieci 3G bo chyba GMS nie obsługuje wideo rozmów.

Przystawka jest niezbędna by użytkownik telefonu był widziany przez drugą osobę. Kamera jest z drugiej strony, więc można przesyłać nagrane przy jej pomocy pliki video, ale do videokonferencji potrzebna jest przystawka