Pytanie odnosnie podrasowania kompa do gta 4

Witam jestem tu nowy. Mam stary komputer i pytanie do was czy pójdzie mi gta 4???

mój komp: AMD Athlon XP 2000+1.67Ghz, 512MB RAM Karta graf. NVIDIA GeForce 7300GT,256MB

Wiem ze na tych wymaganiach nie da rady ale chce dokupić 1gb ramu czyli będzie 1,5Gb i pytanie ile mogę podkręcic procesor?? i czy wogole jest sens to robić? Będę wdzięczny za odp. :wink: :roll:

nawet jak dokupisz ram to nawet na min. wymaganiach Ci nie pojdzie… jak chcesz grac w takie gry to w ogole kup nowego kompa…

Ja mam kompa takiego:

Celeron D 2.8@3.5

GF 6600 podkręcony

3GB RAM

I GTA4 chodzi mi ale mam około 10 FPS-ów

zmienić pasowałoby procesor np. Core 2 Quad Q6600 2.4 GHz, ram DDR2 2-2.5GB, Grafa ATI Radeon 3xxx a najlepiej to zmień całą płytę główną razem z tym sprzętem co ci powyżej napisałem i na wysokich detalach raczej możesz w gta sobie pograć

sprzedaj kompa, dołóż ~1300zł i masz kompa do gta4.

Chociaż myślę, że nie masz za wiele lat aby już pracować, więc kasa na nowego kompa łatwo nie przyjdzie a z tym już na pewno nie zawojujesz w grach.

Nie pujdzie ci GTA IV za żadne skarby ;]

Nowy komputer albo wszystkie części wymien ale opłaca sie bardziej new komputer :wink:

Sebek_oo chyba bardziej opyla się samemu złożyć kompa bo tak to kupi się jakieś części i złoży się samemu, a jak kupisz z mediamarktu to trochę drożej wyniesie bo wiadomo za złożenie kompa to muszą zwiększyć cenę bo by im się to nie opylało

Eh z kasa nie miał bym problemu na nowego kompa ale wole kupic motor i miec tego starego kompa nie bede wydawał tyle kasy tylko dla jakiegos tam Gta 4 po prostu myslalem ze tanim kosztem podrasuje tego i pogram ale chyba nic z tego chiciaz widziałem na youtube paru kolesi grało na takiej karcie graficznej jaka ja mam ale najgorzej to z moim procesorem bo ramu tez bym dołożył.

czy pojdzie mi na takim kompie SMD Althon 64 x2 dual Core prosesor +5000 2.61 2gb ram karta graficzna ati radeon hd 3450 1024mb ? prosze o szybką odpowiedz poniewaz chcę kupic gta 4

Nie nie pójdzie !!

Xbox360+GTA 4+kupowanie gier przez długie lata bez żadnej rozbudowy :smiley: