Pytanie odnośnie steam'a i gry Skyrim

Witam. Trochę jeszcze jestem zielony w temacie steama. Mam pytanie odnośnie gry The Elder Scrolls V: Skyrim na steam’a (pudełkowej). Bo posiadam tę grę bez dodatków. Teraz kupiłem tę grę jeszcze raz w wersji Legendary Edition , czyli Skyrim z dodatkami (także pudełkowa). Jak aktywuję go, to uzupełni się o dodatki zapewne, ale czy odzyskam licencję z poprzedniej edycji (podejrzewam, że nie)?

Więc może lepiej utworzyć nowe dodatkowe konto i tę wersję z dodatkami zainstalować na drugim? Oraz czy można założyć drugie konto steam bez obawy o bana (ten sam PC)? I czy można mieć ten sam adres email czy zalecane jest mieć innego maila? Czy lepiej jest uaktualnić o dodatki na starym koncie, czy lepiej na nowym aktywować?

Gra powinna się nadpisać, ale licencji na tę pierwszą nie odzyskasz. Możesz założyć drugie konto, a o bana się nie obawiaj bo możesz mieć 2 konta, oczywiście nie na tym samym mailu :slight_smile:

Nie ma nigdzie czegoś takiego jak ban za double konto. I na steamie i na origin możesz mieć tyle kont, ile chcesz. Na tym samym mailu nie da rady, ponieważ jak i na jakimś forum, tak samo na steamie można mieć przypisany jeden mail do jednego konta. (Czasami można dodać 2 mail, ale nie może on być przypisany do jakiegokolwiek konta.

Dzięki za info, z tym że ja już jednak podpiąłem Skyrim’a Legendary Edition pod te same konto i po prostu zrobiłem upgrade do LE :stuck_out_tongue: a grę zreinstalowałem zachowując save’y które działają z dodatkami.