Pytanie odnośnie stracenia prawka

Witam

Nurtuję mnie takie pytanie, posiadam prawko kategorii B i jeśli jadę z kierowcą, który spożywał alkohol i nie posiada prawka czy po zatrzymaniu przez policję zabiorą mi prawko ?? Dodam jeszcze że samochód nie stoi na mnie.

Proszę o odpowiedź.

jeśli wsiadasz do samochodu, kóry prowadzi nietrzeźwy/pijany kierowca to pozostaje Ci tylko współczuć Twojej i jego (tzn. kierowcy) głupoty - no ale nie ma się co dziwić statystki dotyczące śmiertelności na Polskich drogach nie biorą się znikąd…

crazyworld ja tylko pytam, możesz odpowiedzieć na moje pytanie ?

nie zabiorą, bo niby z jakiego powodu? po pierwsze nie musisz widzieć że kierujący nie ma prawka, po drugie nie masz alkomatu w oczach…

Ale za dopuszczenie do takiej sytuacji powinni…Nie chciałbym być w Twojej skórze, gdy taki cyrk na kółkach kogoś potrąci lub zabije.

gw82 chyba sobie jaja robisz… idąc twoim tokiem rozumowania, rodziców mordercy również trzeba by zamykać, pakowanie się do auta prowadzonego przez wypitego kierowcę to głupota, a to się leczy nie karze…

A, na czyj koszt ma być to leczenie? Jeśli na mój czyli podatnika, to się nie zgadzam.

floyd a dlaczego zakładasz że tylko ty płacisz na NFZ/masz ubezpieczenie zdrowotne?

Jak CI się nie podoba taki wpis albo go nie rozumiesz, to sobie zmień na taki:“Jeśli na koszt podatników, to się nie zgadzam.”

Zwracam uwagę, że NFZ nie refunduje każdego leczenia i to o którym tu mowa też nie powinno być refundowane.