Pytanie odnośnie wywalania tematów z Windows 7 build >7100

Owszem rozumiem, że używanie buildów nowszych od 7100 jest zdaniem wielu piractwem. Gdy ktoś napisze temat w którym przyzna się, że ma na przykład W7 7260 (w nim jeszcze bez kombinacji działają klucze RC) jego temat z miejsca leci do kosza, a autor jest przy okazji wyzwany od piratów/złodziei itp. Jednak główne pytanie polega na tym, że skoro teraz wywala się takie tematy, to czemu kiedyś tego nie robiono. W dziale W7 nadal leżą tematy dotyczące W7 build 6801, 6956, 70xx i wszystko wtedy było dobrze. Po wyjściu wersji RC 7100 nagle używanie nowszych buildów stało się piractwem i kwalifikuje tematy do natychmiastowego usuwania. Dlaczego tak jest?

Może mody mają taką zachciankę :smiley:

Również tego nie toleruję i oświadczam moderatorom, że posiadam 7 RTM Ultimate PL (w dodatku przeróbka ze spolszczonym instalatorem), nie będąc beta-testerem M$. I nic komu do tego. I NIE zgadzam się na usuwanie wszystkich tematów użytkowników 7 RTM, tylko dlatego że M$ sztucznie opóźnia datę premiery 7, żeby zbijać kase przed świętami. A moderatorzy mu w tym pomagają (wielkie mi piractwo, jak trafi do sklepów, odrazu kupie 7, nie chcem kupować systemu w ciemno i wątpię aby microsoft coś tracił przez to że potestuję sobie jego system)

I wcale nie jest tak, że użytkownik 7 RTM nie uzyska odpowiedzi- np. na temat gdzie można ściągnąć 7 RTM odpowiedziałem na PW, a pewne forum (nie podam linka, bo to forum jest traktowane tu jako pirackie) dynamicznie się rozwija.

I TEMAT ZAPEWNE ZARAZ TRAFI DO KOSZA-BO JEST NIE WYGODNY DLA MODERATORÓW.

Pozdrawiam.

lecą do kosza ponieważ jest to czyste piractwo podobnie jak korzystanie z innych programów na które nie posiada się licencji, nie można robić furtek że jedno piractwo tolerujemy a drugie nie,

moderatorzy wszystkich tematów nie są w stanie zobaczyć, dlatego jest opcja zgłaszania postów i jeżeli twierdzisz że takie tematy są to wystarczy kliknąć na 2d207150dd.png

To musiałbym chyba 1/4 działu zgłosić. Są tam tematy dla starych buildów, a czy korzystanie z nich nie będąc betatesterem M$ nie było piractwem (wyłączając 7000)? Jednak wtedy usuwane nie były, a mogły być. O to mi chodzi.

Czystej to się chyba napiłeś zanim napisałeś tego posta :o

@Pablo, nie były bo obsesja przeciwko rzekomemu “piractwu” potrzebowała czasu, aby się rozwinąć :wink:

:x To po co piracisz?

Są usuwane bo to czyste piractwo. 100 % systemów rtm udostępnionych w internecie to piraty, microsoft ma udostępnić system na swoich stronach typy technet, connect dopiero 8 sierpnia, czyli za tydzień. Ja będę miał jako betatester legalny system rtm jako jeden z nie licznych na tym forum :P. Piracicie i macie jeszcze pretensje…

nie, tępienie piractwa na tym forum było od zawsze,

i do kosza leciały już tematy dotyczące wczesnych build’ów począwszy od 6xxx do 70xx, może nie zauważyłeś ale na początku moderatorzy próbowali wyjaśnić sprawy dotyczące kto jest beta testerem a kto nie byli aż tak surowi ale chyba miarka się przebrała, sami userzy się do tego przyczynili nadwyrężając zaufanie moderatorów.

No. Nareszcie uzyskałem odpowiedź na główne pytanie. Wszystko juz chyba wiem. Dziekuję.

Rozumiem, że ktoś na forum trzyma Cię na siłę, tak? Są pewne zasady których przestrzegać należy, zgodziłeś się na nie w momencie rejestracji na forum, więc bądź teraz konsekwentny.

To tylko Twoje zdanie.

Było. Prawda jest taka, jak pisał niezDarek , nie jesteśmy w stanie wyłapać wszystkich postów z pirackimi buildami jeżeli wy, jako użytkownicy, nie pomożecie nam w tym raportując odpowiednie tematy. Cóż, może powinniśmy byli o tym pomyśleć wcześniej i nie zakładać działu przed oficjalną premierą systemu, ale to tylko moje zdanie.

Brawo, masz się czym chwalić.

Tu bym się nie zgodził :stuck_out_tongue:

To się nie zgadzaj, moderatorzy dbają o porządek i usuwają wątki niezgodne z regulaminem. A w regulaminie pisze

a zwykli userzy nie mają dostępu do wyższych bulidów niż 7100 - a 7600 nie można znikąd legalnie pozyskać.

Ciesz się, że w ogóle wydadzą sevena. Mogli robić tyle czasu co Vistę… i tak by bylo, gdyby robili nowe jądro…

A właśnie że nie, oni czyszczą dział o Win7 z pirackich wątków…

Gdy wyjdzie - ale teraz nie ma go nigdzie legalnie do pozyskania więc nie masz prawa do korzystania z niego…

To testuj bulid 7100 jak nie jesteś testerem, tak jak mówiłeś

n/c, gdybyś ty trzepał kase i by kradli twoje oprogramowanie to byłoby ci miło?

Znów brawo, masz sie czymś chwalić - za takie coś od razu powinień być ban…

Wklej sobie jakiś tekst z tych, których napisałem wyżej…

To zgłoś - dla mnie to czepianie się ■■■■■łół - starsze bulidy były, moda na nie przeminęła - teraz mamy do czynienia z bulidem 7600 i to nim powinniśmy sie zajmować. Po co rozdrapywać rany?

Jedne, z najmądrzejszych słów - chcecie se piracić? To won z DP zróbta se własne forum o RTM 7600…

Proponuję przestać z osobistymi wycieczkami i wulgaryzmami. Jeżeli ta dyskusja nie będzie trzymać odpowiedniego poziomu to wyleci, nie dlatego, że jest niewygodna.

Rozumiem, że myślenie nie jest w modzie, ale może wyjaśnisz wszystkim jak sprawić, żeby w momencie ukończenia pracy nad kodem w zerowym czasie pojawiły się wypalone nośniki i pudełka? Jaką techniką replikacji płyt dysponujesz, że takie magiczne operacje są możliwe?

według mnie modzi przeginają

Rozumiem gdyby był wątek:

no to rozumiem, kosz i warn dla autora-ale jeśli ktoś napisze:

to według mnie powinno być to tolerowane bo nie wiadomo-może jest on beta testerem-może ma w rodzinie pracownika /betatestera MS?

Pozatym temat jest o aplikacji a nie o systemie i nikomu n ic do tego co autor ma i w jakiej wersji :slight_smile:

to kto jest betatesterem wiadomo na forum, na początku była wstępna orientacja, :x

Widzę skuteczność tej “orientacji” przy ponad 106000 zarejestrowanych użytkownikach… Czy teraz, gdy np.studenci (nie orientuje się dokładnie) otrzymali 7 RTM, tematy będą nadal wywalane?

dokładnie, dodam że jest wieele studentów którzy mają dostęp do MSDN AA a jeżeli mają tam dostęp to mogą legalnie pobrać sobie Win 7 RTM :slight_smile:

I cały czas takich ludzi przybywa, dlatego nie da się tego opanować i wiedzieć że ten to ma legala a ten ma pirata :wink:

to teraz mają dostęp a nie 2 czy też 3 tygodnie temu…

a ponad to w MSDN AA niekoniecznie jest aktualnie dostępny :slight_smile: więc krąg legalnie posiadających dalej jest zawężony

Nom, teraz mają. Ta cała “orientacja” będzie przeprowadzana ponownie, czy każdy użytkownik 7 rtm będzie nadal traktowany jako pirat? :lol:

do 22 października wszyscy, oprócz tych który mają w sposób legalny :arrow: technet, msdn