Pytanie odnośnie wywalania tematów z Windows 7 build >7100

(Pawbrotm) #1

Owszem rozumiem, że używanie buildów nowszych od 7100 jest zdaniem wielu piractwem. Gdy ktoś napisze temat w którym przyzna się, że ma na przykład W7 7260 (w nim jeszcze bez kombinacji działają klucze RC) jego temat z miejsca leci do kosza, a autor jest przy okazji wyzwany od piratów/złodziei itp. Jednak główne pytanie polega na tym, że skoro teraz wywala się takie tematy, to czemu kiedyś tego nie robiono. W dziale W7 nadal leżą tematy dotyczące W7 build 6801, 6956, 70xx i wszystko wtedy było dobrze. Po wyjściu wersji RC 7100 nagle używanie nowszych buildów stało się piractwem i kwalifikuje tematy do natychmiastowego usuwania. Dlaczego tak jest?

(Wiktor 1996 96) #2

Może mody mają taką zachciankę :smiley:

(Binio21a) #3

Również tego nie toleruję i oświadczam moderatorom, że posiadam 7 RTM Ultimate PL (w dodatku przeróbka ze spolszczonym instalatorem), nie będąc beta-testerem M$. I nic komu do tego. I NIE zgadzam się na usuwanie wszystkich tematów użytkowników 7 RTM, tylko dlatego że M$ sztucznie opóźnia datę premiery 7, żeby zbijać kase przed świętami. A moderatorzy mu w tym pomagają (wielkie mi piractwo, jak trafi do sklepów, odrazu kupie 7, nie chcem kupować systemu w ciemno i wątpię aby microsoft coś tracił przez to że potestuję sobie jego system)

I wcale nie jest tak, że użytkownik 7 RTM nie uzyska odpowiedzi- np. na temat gdzie można ściągnąć 7 RTM odpowiedziałem na PW, a pewne forum (nie podam linka, bo to forum jest traktowane tu jako pirackie) dynamicznie się rozwija.

I TEMAT ZAPEWNE ZARAZ TRAFI DO KOSZA-BO JEST NIE WYGODNY DLA MODERATORÓW.

Pozdrawiam.

(niezDarek) #4

lecą do kosza ponieważ jest to czyste piractwo podobnie jak korzystanie z innych programów na które nie posiada się licencji, nie można robić furtek że jedno piractwo tolerujemy a drugie nie,

moderatorzy wszystkich tematów nie są w stanie zobaczyć, dlatego jest opcja zgłaszania postów i jeżeli twierdzisz że takie tematy są to wystarczy kliknąć na 2d207150dd.png

(Pawbrotm) #5

To musiałbym chyba 1/4 działu zgłosić. Są tam tematy dla starych buildów, a czy korzystanie z nich nie będąc betatesterem M$ nie było piractwem (wyłączając 7000)? Jednak wtedy usuwane nie były, a mogły być. O to mi chodzi.

(Binio21a) #6

Czystej to się chyba napiłeś zanim napisałeś tego posta :o

@Pablo, nie były bo obsesja przeciwko rzekomemu "piractwu" potrzebowała czasu, aby się rozwinąć :wink:

(mati75) #7

:x To po co piracisz?

Są usuwane bo to czyste piractwo. 100 % systemów rtm udostępnionych w internecie to piraty, microsoft ma udostępnić system na swoich stronach typy technet, connect dopiero 8 sierpnia, czyli za tydzień. Ja będę miał jako betatester legalny system rtm jako jeden z nie licznych na tym forum :P. Piracicie i macie jeszcze pretensje...

(niezDarek) #8

nie, tępienie piractwa na tym forum było od zawsze,

i do kosza leciały już tematy dotyczące wczesnych build'ów począwszy od 6xxx do 70xx, może nie zauważyłeś ale na początku moderatorzy próbowali wyjaśnić sprawy dotyczące kto jest beta testerem a kto nie byli aż tak surowi ale chyba miarka się przebrała, sami userzy się do tego przyczynili nadwyrężając zaufanie moderatorów.

(Pawbrotm) #9

No. Nareszcie uzyskałem odpowiedź na główne pytanie. Wszystko juz chyba wiem. Dziekuję.

(Airborn) #10

Rozumiem, że ktoś na forum trzyma Cię na siłę, tak? Są pewne zasady których przestrzegać należy, zgodziłeś się na nie w momencie rejestracji na forum, więc bądź teraz konsekwentny.

To tylko Twoje zdanie.

Było. Prawda jest taka, jak pisał niezDarek , nie jesteśmy w stanie wyłapać wszystkich postów z pirackimi buildami jeżeli wy, jako użytkownicy, nie pomożecie nam w tym raportując odpowiednie tematy. Cóż, może powinniśmy byli o tym pomyśleć wcześniej i nie zakładać działu przed oficjalną premierą systemu, ale to tylko moje zdanie.

(sla17) #11

Brawo, masz się czym chwalić.

Tu bym się nie zgodził :stuck_out_tongue:

To się nie zgadzaj, moderatorzy dbają o porządek i usuwają wątki niezgodne z regulaminem. A w regulaminie pisze

a zwykli userzy nie mają dostępu do wyższych bulidów niż 7100 - a 7600 nie można znikąd legalnie pozyskać.

Ciesz się, że w ogóle wydadzą sevena. Mogli robić tyle czasu co Vistę... i tak by bylo, gdyby robili nowe jądro...

A właśnie że nie, oni czyszczą dział o Win7 z pirackich wątków...

Gdy wyjdzie - ale teraz nie ma go nigdzie legalnie do pozyskania więc nie masz prawa do korzystania z niego...

To testuj bulid 7100 jak nie jesteś testerem, tak jak mówiłeś

n/c, gdybyś ty trzepał kase i by kradli twoje oprogramowanie to byłoby ci miło?

Znów brawo, masz sie czymś chwalić - za takie coś od razu powinień być ban...

Wklej sobie jakiś tekst z tych, których napisałem wyżej...

To zgłoś - dla mnie to czepianie się pierdłół - starsze bulidy były, moda na nie przeminęła - teraz mamy do czynienia z bulidem 7600 i to nim powinniśmy sie zajmować. Po co rozdrapywać rany?

Jedne, z najmądrzejszych słów - chcecie se piracić? To won z DP zróbta se własne forum o RTM 7600...

(Airborn) #12

Proponuję przestać z osobistymi wycieczkami i wulgaryzmami. Jeżeli ta dyskusja nie będzie trzymać odpowiedniego poziomu to wyleci, nie dlatego, że jest niewygodna.

(Ryan) #13

Rozumiem, że myślenie nie jest w modzie, ale może wyjaśnisz wszystkim jak sprawić, żeby w momencie ukończenia pracy nad kodem w zerowym czasie pojawiły się wypalone nośniki i pudełka? Jaką techniką replikacji płyt dysponujesz, że takie magiczne operacje są możliwe?

(Dawiddek55) #14

według mnie modzi przeginają

Rozumiem gdyby był wątek:

no to rozumiem, kosz i warn dla autora-ale jeśli ktoś napisze:

to według mnie powinno być to tolerowane bo nie wiadomo-może jest on beta testerem-może ma w rodzinie pracownika /betatestera MS?

Pozatym temat jest o aplikacji a nie o systemie i nikomu n ic do tego co autor ma i w jakiej wersji :slight_smile:

(niezDarek) #15

to kto jest betatesterem wiadomo na forum, na początku była wstępna orientacja, :x

(Binio21a) #16

Widzę skuteczność tej "orientacji" przy ponad 106000 zarejestrowanych użytkownikach... Czy teraz, gdy np.studenci (nie orientuje się dokładnie) otrzymali 7 RTM, tematy będą nadal wywalane?

(Dawiddek55) #17

dokładnie, dodam że jest wieele studentów którzy mają dostęp do MSDN AA a jeżeli mają tam dostęp to mogą legalnie pobrać sobie Win 7 RTM :slight_smile:

I cały czas takich ludzi przybywa, dlatego nie da się tego opanować i wiedzieć że ten to ma legala a ten ma pirata :wink:

(niezDarek) #18

to teraz mają dostęp a nie 2 czy też 3 tygodnie temu...

a ponad to w MSDN AA niekoniecznie jest aktualnie dostępny :slight_smile: więc krąg legalnie posiadających dalej jest zawężony

(Binio21a) #19

Nom, teraz mają. Ta cała "orientacja" będzie przeprowadzana ponownie, czy każdy użytkownik 7 rtm będzie nadal traktowany jako pirat? :lol:

(mati75) #20

do 22 października wszyscy, oprócz tych który mają w sposób legalny :arrow: technet, msdn