Pytanie - Przedłużanie ważności numeru

“Uwaga, za 3 dni stracisz swój numer! jeszcze ci sie przyda. Jeśli chcesz go zachować , doładuj konto”

Witam chciałbym oczywiście przedłużyć swój numer i ten słyszałem że jest jakiś treść sms co przedłuża konto o rok to prawda? A jeśli nie to za ile muszę minimum doładować żeby numer został?

Cześć,

 

Po prostu doładuj swoje konto i tyle. Skoro nie podajesz żadnych konkretnych informacji to innej odpowiedzi udzielić nie mogę.

 

Zobacz na stronie swojej sieci - jaką kwotą musisz doładować i na jaki czas to doładowanie starcza. Np w plusie doładowując kwotą ponad 100zł mamy 180 dni

Jeżeli masz z Orange to robisz to tak:

 

Wystarczy, że wyślesz SMS o treści  START  pod numer  8002 , a ważność Twojego konta w ydłuży się do jednego roku  od dnia wysłania SMS-a.

Wysłanie SMS o treści  START  po tym terminie wydłuża ważność konta na połączenia wychodzące o rok od dnia wysłania SMS-a.

Jeżeli jesteś w Orange na Kartę  93  lub więcej dni, każdorazowa aktywacja usługi jest bezpłatna. W przeciwnym wypadku koszt wynosi  3 zł.

 

Jeśli masz inną sieć poszukaj na ich stronie wszystko jest podane wystarczy poszukać :wink:

Numer mam w Orange

Doładowałem telefon za 5zł

Wysłałem SmS ten co “Ollek22” podał ^

“Gratulacje! Ważność twojego konta została przedłużona o 365 dni!”

Przedłużyło mi wykonywanie połączeń o rok ale “odbieranie połączeń do: 02.07.2014 (2dni)” dlaczego?

 

Bo zasilając tel za 5 zł masz 2 dni wykonywania połączeń. Większa kwota - dłuższy czas.

 

Sprawdź tutaj jak to wygląda - http://www.orange.pl/chce_doladowac_konto.phtml

2 dni to miałem bez doładowania… a teraz doładowałem za 5zł i nadal 2 dni mam? A 5zł przedłuża o tydzień, chyba że po prostu mi nie z aktualizowało.