[Pytanie]System Volume Information?

Miałem w tym folderze na dysku C 6 robaków które skasowałem -wyczytałem że ten folder jest na każdej partycji i służy do przywracania systemu, i interesuje mnie to czy jest mi on potrzebny-jak mam zrobioną kopię bezpieczeństwa dysku programem Norton Ghost na zewnętrznym dysku przenośnym? A jak nie tzn.że jest to potrzebne ,to ile ustawić pojemności - bo u mnie jest suwak do końca w prawo(12%) #-o

Potrzebny jak potrzebny ale i tak nie można go usunąć. Bo poza punktami przywracania zawiera też trochę innych informacji niezbędnych do prawidłowego działania systemu.

A jeżeli nie potrzebujesz przywracania systemu - po prostu je wyłącz, w właściwościach Mojego Komputera. Folder zostanie bo musi, natomiast odzyskasz kilkaset MB lub nawet parę GB miejsca na dysku. No i po za tym system nie będzie tworzył kopii zapasowych wirusów :slight_smile:

onimusza666 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Możesz bez problemu usunąć folder i zawarte w nim pliki za pomocą jakiegoś Live CD np. Linuksa. Za pomocą Windows może ci się nie udać. Oczywiście po usunięciu folderu za pomocą Linuksa folder i tak powróci jak uruchomisz Windowsa.

Podaj log z ComboFix :arrow: Instrukcja