Pytanie techniczne do Redakcji DP


(Kamilcetnarowicz) #1

Czy jest możliwość z poziomu portalu DP pisania wiadomości do znajomych? Jaki sens ma dodawanie znajomych z poziomu DP oprócz możliwości śledzenia Bloga znajomego?

Dużo atrakcyjniejsza wydaje się opcja kontaktów ze znajomymi z pozycji portalu DP niż z forum z powodu lepszej szaty graficznej jak i możliwości rozpoznawania znajomych po awatarze.

Do tego znajomi z portalu DP nie są eksportowani do znajomych z forum- a szkoda- ułatwiło by to komunikację i wszystko by grało jak w muzyce Chopina:)


(Ryan) #2

Łańcuch wymuszania takich zmian wygląda następująco:

  1. męczysz qbapa, że to fajne, społecznościowe i w ogóle

  2. qbap męczy Liska, że to musi być

  3. funkcj(a/onalność) pojawia się na stronie

:wink:


(Kamilcetnarowicz) #3

@Ryan :o

Jesteś bardziej błyskotliwy i inteligentny od Kuby Wojewódzkiego- ty się chłopie marnujesz- poważnie :slight_smile:

Twoje żarty i komentarze są z najwyższej półki (nie dotyczy tylko tego komentarza)- nic tylko czytać i się uczyć :slight_smile:

:lol: :lol: :lol:


(fiesta) #4

U Gatesa go tak wyszkolili :wink:

A tak na serio to dobrze że przemyca nam w formie żartobliwej jak to wygląda "od kuchni".

Pamiętasz naszą zlotową dyskusję po "Łasicy", wtedy miałeś obiekcje co do takiej ironicznej formy przekazu, teraz i Tobie przypadła do gustu :wink:


(Ryan) #5

Jeśli sam nie pisał z przekąsem. :wink:


(Kamilcetnarowicz) #6

Co do talentu Ryana nie mam wątpliwości- i przekąsu w poprzednim komentarzu nie było- a co do rozmowy na HotZlocie dotyczącej "Łasicy" to nadal uważam, że są pewne czynniki psychologiczne które powodują, że człowiek wypychany przed tłum czuje się nieswojo i może czuć się ośmieszony :slight_smile:

:-" :-" :-"


(xyzzyx) #7

-uważam dokładnie tak samo :wink: .Pozdrawiam.


(Piotrek_20) #8

Pomysł beduin75 , jest bardzo dobry. Kontakty z wortalu powinne być eksportowane na forum oraz dodana możliwość pisania do znajomych na wortalu.

Brakuje mi także powiadomień o nowych komentarzach pod newsami. Tak to trzeba klikać na każdy i kręcić scroolem na sam dół by sprawdzić czy są nowe.