Pytanie w sprawie hasła do konta użytkownika

Witam ze względów bezpieczeństwa postanowiłem utworzyć nowe konto użytkownika jako standardowy użytkownik dotychczas miałem tylko konto administratora.Mam pewien problem bo nie wiem o co chodzi w tej rubrycehttp://zapodaj.net/ef87b4b8d916.jpg.html gdy chce utworzyć hasło.Proszę mi wyjaśnić.Dziękuję

PS.Używam laptopa system Vista HP 32bit

Pozdrawiam

Chodzi o system w wersji profesjonalnej (Business, Ultimate), ma taki możliwość szyfrowania folderów. Po zaszyfrowaniu i późniejszej zmianie hasła dane stają się niedostępne. W wersjach Home nie ma tego problemu, bo po prostu nie obsługują szyfrowania.

Rada używania konta z ograniczeniami dotyczy raczej Windowsa XP, w Viście i 7 konto ma już ograniczenia, a nadawanie praw administratora dla jakiejś czynności wymaga zaakceptowania okienka UAC. O ile oczywiście UAC nie jest wyłączone.

Ok dzięki Mara za sprostowanie :slight_smile: UAC jest włączony do tego mam AV MSE i firewall PC Tools plus powinno wystarczyć :wink: od czasu do czasu Dr Web skaner i MBAM

Pozdrawiam :slight_smile:

izok1980 , nazwij temat konkretnie, zgodnie z zasadami pisania na forum. Inaczej wyciągnę konsekwencje.

viewtopic.php?f=16&t=394978