Pytanie w sprawie Routera z wbudowsanym dyskiem i klientembt


(system) #1

Witam drodzy koledzy i czytelnicy forum dobreprogramy.pl, mam do was takie pytanie i chciałbym abyście mi pomogli w tym temacie.

Chciałbym sobie zakupić jakis router który musiałby posiadac wbudowany model adsl +wifi, jest jeszcze jedno ale chciałbym aby ten router posiadał mozliwość ściagania plików z sieci torrent bez użycia komputera. Prosiłbym o sensowne rady co kupic itd.

Serdecznie dziekuje i pozdrawiam.


(adam749) #2

Jak to ??

Chcesz ściągać i mieć wyłączonego PC??

Wiesz że większość plików w P2P jest nielegalna i ich ściąganie też jest nielegalne??


(system) #3

Wiem ale również wiem że masa plików równiez tam jest legalna :wink: ale nie tego dotyczy temat. Prosiłbym o pomoc w dobraniu sprzętu.


(adam749) #4

Tak się nie da.


(system) #5

Da się.

Jest wiele tego typu urządzeń miedzy innym routery asusa itd , tylko prosze o radę który model wybrać.


(Barteek) #6

Jak jesteś taki pewny, że są i je widziałeś, to podaj linki, albo chociaż modele tych urządzeń, to wtedy pomożemy Ci wybrać ten najlepszy.


(Szymszejdi) #7

adam749 , Nie znasz się to się nie wypowiadaj, z sieci torrent można pobrać wiele legalnych plików, np. instalki darmowych wersji linuxa. Barteek , Zadał byś sobie trochę trudu i poszukał w googlach skoro nie wierzysz Konn , pierwszy lepszy z brzega router z dyskiem http://www.egospodarka.pl/16700,Router- ... ,15,1.html

Co do tematu, jeżeli jedynym wymogiem jest to żeby router miał dysk to bierz taki na jaki Cię stać, jeżeli Ci zależy na zaawansowanych opcjach routingu i kontroli dostępu, wymień do czego chcesz go używać


(Frog) #8

Konn , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif


(Bolo92) #9

Według mnie to chyba najlepszy będzie z tego ASUS WL-500gP(215-250zł-allegro)+ do tego zewnętrzny dysk ale to już zależnie od potrzeb.


(system) #10

Nom potrzebny mi jest max router z wbudowanym modemem do neo+ pls to pobieranie torrent było by fajne żeby podpiąć przez usb pendriva lub dysk jakis np w kieszonce :slight_smile: takie ma miec funckje ten router :slight_smile: