Pytanie wsprawie noteboka

(ahonen97) #1

Witam mam taką małą prosbę mam zamiar kupic tego noteboka oto link do strony http://www.agito.pl/notebooki/toshiba-s ... 39177.html Będzie używany do przeglądania internetu do filmów i muzyki na grach mi nie zależy. Czy za tą cene opłaca się kupić zależy mi jak największym dysku.Jak są jeszcze jakies lepsze to najlepiej w sklepie Agito.pl Za pomoc bardzo dziękuję

(Icearas) #2

Hmm jak na grach Ci nie zależy to po co za taką kwotę kupujesz laptopa? Nie lepiej z słabszymi parametrami, trochę mniejszym dyskiem i kupic dodatkowy dysk na usb?

(system) #3

Za taka cenę się zdecydowanie NIE opłaca, a już na pewno nie do oglądania filmów i przeglądania internetu... Może, skoro już chcesz wydać tyle kasy, kup sobie 17' ? Na takim się dobrze ogląda filmy... W dodatku, lepiej jednak obejrzeć laptop przed zakupem...

(ahonen97) #4

Notbuka będe podłączał do telewizora tylko mam jeszcze jedno pytanie wsprawie karty muzycznej jaka jest najlepsza karta przeważnie słucham techno żeby głosniki 5.1 dobrze chodziły

(Longhorn2009) #5

Kartą muzyczną nie zawracaj sobie głowy, bo zawsze możną ją wymienić na coś lepszego. Z resztą te zintegrowane to słabo grają.

(lazikar) #6

Poczytaj - Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gifprzy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie prośby będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.