Pytanie wsprawie noteboka

Witam mam taką małą prosbę mam zamiar kupic tego noteboka oto link do strony http://www.agito.pl/notebooki/toshiba-s … 39177.html Będzie używany do przeglądania internetu do filmów i muzyki na grach mi nie zależy. Czy za tą cene opłaca się kupić zależy mi jak największym dysku.Jak są jeszcze jakies lepsze to najlepiej w sklepie Agito.pl Za pomoc bardzo dziękuję

Hmm jak na grach Ci nie zależy to po co za taką kwotę kupujesz laptopa? Nie lepiej z słabszymi parametrami, trochę mniejszym dyskiem i kupic dodatkowy dysk na usb?

Za taka cenę się zdecydowanie NIE opłaca, a już na pewno nie do oglądania filmów i przeglądania internetu… Może, skoro już chcesz wydać tyle kasy, kup sobie 17’ ? Na takim się dobrze ogląda filmy… W dodatku, lepiej jednak obejrzeć laptop przed zakupem…

Notbuka będe podłączał do telewizora tylko mam jeszcze jedno pytanie wsprawie karty muzycznej jaka jest najlepsza karta przeważnie słucham techno żeby głosniki 5.1 dobrze chodziły

Kartą muzyczną nie zawracaj sobie głowy, bo zawsze możną ją wymienić na coś lepszego. Z resztą te zintegrowane to słabo grają.

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie prośby będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.