Pytanie względem k850i a n70 me +1

Witam :wink:

Od jakiegoś czasu przymierzam się do kupna nowego telefonu. Mój stary poczciwy SE k300i (tak, tak ;d) zaczął się sypać. Mam do wyboru SE k850i ,Nokię N70 ME oraz Nokię N72.

Głównie zależy mi na:

  • dobrej jakości zdjęć

  • dużym wyświetlaczu

  • dobrym odtwarzaniu muzyki

Wiem, że był sporo razy ten temat poruszany (co do tychtelefonów), ale pomimo tego dalej nie mogę się zdecydować. Pomóżcie :smiley:

P.S. Chciałbym też dowiedzieć się jaka jest wasza opinia na temat Nokii N70 ME. Czy rzeczywiście jest taka wolna z symbianem na pokładzie? A jak to jest z N72 i k850i? Osobiście nie pisze z 1000 sms’ów miesięcznie, nie dzwonie na okrągło.

Potrzebna mi komórka, która mogła by służyć się w pewnych sytuacjach za aparat, mp3’kę i oczywiście telefon w jednym z w miarę mocną baterią.

N70 nie warto brać, bo jest już przestarzała, ze słabą rozdzielczością wyświetlacza i ze starym symbianem, n72 to właściwie to samo, tyle że bez kamerki do wideorozmów.

K850i jak na 5Mpix robi słabe zdjęcia, nie wiadomo też czy “rodzaj” klawiatury ci podpasuje. Ten telefon to w abonamencie bierzesz, czy w wolnej sprzedaży? Ile masz kasy?

Wolna sprzedaż, a z kasą to 800 zł. W razie czego bym dozbierał.

Tak więc jaką komórkę byś polecał do tych zadań co wypisałem w 1 poście? N73 czy może coś całkiem innego?

Za 800zł wyrwiesz używaną N95 na allegro, no chyba że musi być nowy… To n73 możesz kupić (najlepiej ME, bo czarna obudowa jest trwalsza i ładniejsza :P)

Dzięki za pomoc :wink:

Dokładnie nie bierz N70, bo to już zabytek, ani daremnego “następce” tej komórki, czyli N72. Jak coś to już K850i, całkiem dobrze ci się sprawuje tylko właśnie jak na 5 Mpx to robi średnie zdjęcia. N73 to fajny telefon, ale jego prędkość działanie może nie być dla ciebie powalająca. Polecam Nokie 5610, która jest muzyczna, ma

3 Mpx, lub 6500 Slide też dobry fonik.

ostatni zmieniłem k850 na n73ME. i to bł bardzo dobry wybór. zdjęcia robią porównywalne a w nokii mam dodatkowo nawigacje. i własnie dlatego ta zmiana. polecam

Tylko k850- nie będziesz się wnerwiał, że długo coś otwiera, a co do nokii, to wydaje mi się, że lepsza byłaby już N73.

W dniu 23.06.2008 , o godzinie 16:35 został dopisany post przez Ziomek Zemsty

Tylko k850- nie będziesz się wnerwiał, że długo coś otwiera, a co do nokii, to wydaje mi się, że lepsza byłaby już N73.