Pytanie z neostradą

mam pytanie czy ma ktos z was tak ustawioną neostrade ze nie nalicza godzin tylko jest zawsze czynna chodzi mi o to aby nie była widoczna ale zeby internet był na jak włanczam kompa to robie klikam na tp i pisze prosze czekac połanczam sie i jest net ale ja chce zebym tego nie musiał robic a mianowicie włanczam kompa klikam na przeglondarek i juz jak to zrobic rzeby nie wyswietlał sie ten pasek neostrady

usuń aplikację dostępową neostrady bo jest niepotrzebna http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=91864

Taka możliwość jest w przypadku routera z modem ADSL a bez modemu można użyc programu autoconect czy CiDial ale czekać na synchrozizacje modemu będzie trzeba czekać nadal…

autoconnect ;]

Mam dokładnie taki sam problem!

Dziś odinstalowałem Neostradę i modem Sagem F@st 800. Po ponownej instalacji (i kilku problemach) Internet działa, ale mam to samo, co maminowiec. Do tego pojawiła się w trayu ikonka Neostrady.

sebos_krk , ale przed odinstalowaniem Neostrady nie miałem takiego problemu, a tej aplikacji nie miałem usuniętej.

Proszę o pomoc!

nie instaluj tego z płytki dołączonej do modemu, tylko same drivery bez agenta Neos[t]rady :wink: Później tworzysz normalne połączenie PPoE, wpisujesz login, pass i Autoconnect :slight_smile:

Zamiast Autoconnecta albo programu/ów podanych w przywołanym sebos_krk przez topicu możesz użyć prostego pliku wsadowego (bat lub cmd):

Dodatkowo, aby ukryć mogące denerwować pojawiające się na moment okno Wiersza poleceń można użyć malutkiego programu Hidden start

Całość, czyli skrót mający w polu element docelowy wpisane polecenie:

hstart.exe /NOWINDOW "X:\Ścieżka\neostrada.cmd"

należy umieścić w folderze Autostart i gotowe.

Po pomyślnym zsynchronizowaniu modemu i zalogowaniu się w trayu zostaje tylko ikona połączenia sieciowego. Którą zresztą można wyłączyć zaznaczając odpowiednią opcję w oknie właściwości połączenia.

Przypisy:

Internet ADSL - nazwa połączenia sieciowego Neostrady, czyli podpis pod ikoną tego połączenia

login, hasło - wiadomo czym to zastąpić :).

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na konkretny, używając

funkcji icon_edit.gif