Pytanie z tanimi telefonami?

Ja chciałbym sie spytac czy istnieją TZW hurtownie telefonów gdzie mozna kupic odpadzisty telefon za psie pieniadze np. Sony ericsson k750i warty normalnie na allegro.pl z 700-800zł a w salonach ERY,ORANGE,PLUS…itp 1000-1200zł

Na stronach allegro.pl jak sie znalazło taki poradnik to były przykładowe telefony Np:

-SONY ERICSSON k750i-350 albo 450zł

-Motorola E398 za 290zł bez simlocka i pl menu

-Nokia 6230i za 450zł

…było jeszcze kilka telefonów których jush nie pamietam…! 8)

I ja chciałbym usłyszeć(przeczytac wasze opine) czy to jest na 100% prawda? Czekam na mase ODP-owiedzi! Z góry Thx! :X

Istnieją TZW hurtownie telefonów, ale mają tam drożej niż na allegro, poza tym wystawianie tego typu aukcji to łamanie regulaminu i wogóle oszustwo.

A czym to niby takie łamanie regulaminu?

Bo to jest oszustwo :roll: ,

a pozatym ten super, hiper, extra poradnik jest wysyłany drogą mailową, a na allegro wszystkie publikacje elektroniczne muszą być wysyłane na nośniku tradycyjną pocztą.

P.S

Wyjedź z takim postem na forum allegro, to tak cię zbluzgają że się nie pozbierasz i ogólnie denerwuje mnie takie coś, że ludzie by chcieli wszystko za darmo :roll: (już napisałeś posta, że chcesz generator darmowych kodów pre-paid)

Ale ty jestes inny z tym generatorem to sprawdzałem jakbys chciał wiedziec a z tymi hurtowniami to ja sie pytam i czekam na opinie ludzi a nie twoje beznadziejne wypowiedzi wiesz! O I TYLE CI JA POWIEM OK :X

NO chyba już ci napisałem, że ne ma takich hurtowni, w których są telefony za pół ceny, nie :!: ??

sluchaj karolzet jak on nie chce wiezyc w to co mu sie muwi to niech kupi taki ■■■■ i niech tam pojedzie to sie sam przekona

On chyba po prostu chce usłyszeć, że te “hurtownie” istnieją i wtedy da spokój.

Takie hurtownie nie istnieją :stuck_out_tongue:

poraz xxxxx setny powtarzam wam na tym forum! za darmo nic nie ma i za tanio nie kupisz dobrej rzeczy, bo jesli nawet beda te telefony za 400-500 zl to jakies dobite padla. za darmo to teraz nawet w toalecie nie zrobisz a a .