Pytanie za 1 MLN - Gdzie pies ma pepek?

To co w temacie :stuck_out_tongue: Pies jako zwierze zyworodne, co sie rozwija w bruchu matki i majace pępowinę powinien mieć pępek - ale jakoś nie widze :stuck_out_tongue: Zarasta ? Ale jak, jak nawet u młodych psów nie widać, więc jak to jest?

Sam nie wiem. Ale miliona chyba nie masz. :stuck_out_tongue:

A ja znam odpowiedź :smiley:

Tutaj pisze - www.google.ocom.pl <-- To nie są zwykłe google :smiley:

ma miedzy cyckami jaak sie zebra koncza :expressionless: :lol: :-o :smiley: :smiley: :slight_smile: :slight_smile: :lol:

Jak niema to mu wyparował xD, a tak serio

wygrałeś 1mln :!:

Popytaj na gg :wink:

michaello - to jest jedyne pytanie na jakie twoje i normalne google nie zna odpowiedzi.

tosiek - no wlasnie nie ma

mushkin - pytalem nikt nie wie

fastman - po ngrode prosze sie zglosic do Najblizszej budki z lotto i powiedziec ze przysyla was Tomato-Man

A słoneczko dalej przygrzewa i z czachy paruje :stuck_out_tongue:

Roku szkolny zacznij się bo to forum długo nie wytrzyma wakacyjnego zalewu trolli :stuck_out_tongue:

Jak taki madry to znajdz :stuck_out_tongue: te pepek i wyslj mi fote

Zacznijmy od tego że jak pies się rodzi, to nie ma pępowiny, nie wiem jak on się tak w brzuchu matki rozwija, ale pępowiny u małego psa, po narodzinach nie widziałem… :smiley:

Moja mysz jak się rodziła (widziałem cały poród) to miała pępowinę ale pępka potem nie było :?

Tylko my ludzie dziwni mamy pępki :boje:

no właśnie bo istoty pozaziemskie ich nie posiadają *

*nie potwierdzono naukowo :stuck_out_tongue:

Taa .nie ma pepowiny. Zes zablysnal teraz .

Zz ooostatniej chwili ! Jesli chcesz dostac pale, powied zswojemu nauczycielowi biologi, żeee piess nieee ma pępka !

Pies ma pępek około 10 cm od mostka… to takie niewielkie wybrzuszenie, zarośnięte sierścią tak że tego nie widać ale palcami się wyczuje xD

Potwierdzone :stuck_out_tongue: