Pytanka o delphi(newb)

(Patroleks) #1

Witam ! mam pytania dotyczący języku delphi otóz czy ten język jest łatwiejszy niz c++?(czytałem że tak ale jaka jest prawda).Po jakim czasie przychodzi key do po zarejestrowaniu sie na stronie do delphi 7 personal?? czekam pare godzin i nic nie przychodzi (poczta o2.pl).

Jakie programy mozna robic w delphi po zapoznaniu sie z tym językiem i w miare rozumieć go ?? przykłady nie pisać np. wszystko.Opłaca się w ogóle uczyć delphi ??.

P.S sporo szukałem ale cięzko mi było znaleść coś konkretnego.

Pozdrawiam

19patrol20

(system) #2

ale temat, normalnie.... czy jest łatwiejszy czy C++, nie wiem, dla mnie są takie same, tylko różnią się składnią :smiley: o2 masz poczte, i czekasz kilka godzin? Nic nowego. Ja np mam poczte na gmail i od razu po rejestracji otrzymałem plik z kluczek i autorization :slight_smile: A co mam ci odpowiedzieć, jakie programy można robić. Nic innego nie da się odpowiedzieć, jak "wszystkie". BO W DELPHI, tak jak w wielu innych językach, np c++, możesz napisać wszystko. Od hello world po najbardziej skomplikowane programy. Oczywiście warto się uczyć delphi :slight_smile: Pozdro

(Patroleks) #3

Na pewnym forum koleś napisał że nie warto uczyc się już delphi bo "zamiera".

(system) #4

No ty rób jak chcesz :slight_smile: Jak wiesz, to nie pytaj xDD A tak serio, to może i zamiera, ale warto się nauczyć. Ty sobie nawet nie zdajesz sprawy, ile popularnych programów jest napisanych w Delphi. Przykład? Proszę: Notatnik Windows, WordPad Windows, Paint Windows :smiley: Ale nie tylko to. Jeśli chcesz wiedzieć jeszcze, to se poszukaj :slight_smile:

(Patroleks) #5

Kurde ten kod długo idzie ;/ nie moge zacząc sie uczyć delphi bo ten głupi key idzie i idzie chyba zeby skasować konto zrobic nowe i podać email z gmail :D?

Key znowu nie przylas odrazu ;/ dziwne tobie przyszedł odrazu na gmail!

Edit:

Pokombinowałem i dostałem kod dzieki za pomoc pozdro