Pytanko co do telewizji ,,N,,

Witam!!!Mam do Was pytanko: otóż chcę wziąć sobie ,n,-kę jednakże nie mam narazie tv z hd ready ani hd full;( czy jest szansa podłączyć ją do normalnego (starego )tv??Z góry dzięki! !!

ps:

Jakie TV z HD Ready polecacie??Albo nawet hd full(cena: do 3500)

n możesz wziąć, oglądać będziesz mógł (nawet programy w HD), ale jakość będzie znacznie niższa niż gdybyś oglądał to na telewizorze z HD.

Bardzo dobry sposób, sam też tak robię :slight_smile: Tylko, że oprócz sklepu “nie dla idiotów” odwiedzam jeszcze sklep “dla skner” - w jednym są rzeczy, których w drugim nie ma. A potem ceneo.pl/skapiec.pl i kupuję :stuck_out_tongue:

Są fora gdzie dokładnie omawiają tv n

Niestety nie znam adresów. Może ktoś inny je zna?

http://www.nhdtv.pl/forum/

… wiele gorzkich słów na temat " n" można tam wyczytać.

Dzięki Ci JUDGE. Niech moc Twego procesora będzie z Tobą. Tego mi brakowało.

ja troche wiem o tej telewizji gdy kpisz telewizję n to nie bedziesz mógł podłączyc do starego telewizora a jak do nowego to tylko do niektórych telewizorów!

Chyba żartujesz ?? Niezły czat! Czyli gdybym podpisał umowę to bym się zdziwił przy próbie podłączenia i musiałbym kupić określony telewizor… A czy oni ostrzegają o tym przed zakupem ??

Cóż ty to za niestworzone rzeczy opowiadasz ? “nboxy” moją prócz wyjścia HDMI również wyjście SCART (euro). Tak więc spokojnie podepniesz go do starego TV, no chyba że ten telewizor to jakiś Rubin.

Co do wyboru TV do kwoty 3500zł. to tylko; http://www.skapiec.pl/site/cat/23/comp/85992

albo ten;

http://www.skapiec.pl/site/cat/23/comp/114854

oba HDTV.

w tej cenie niepatrz na LCD ani Plazme.

Ja też tak czytałem na http://www.nhdtv.pl/forum/ jak pisze fiero , że wystarczy mieć eurozłącze…

A czy bedę mógł oglądać nke na dwóch telewizorach??Dwa stare lub jeden nowy i jeden stary

Moim skromnym zdaniem jeśli chcesz oglądać na 2 telewizorach to musisz kupic 2 dekodery.

Ojej no wiadomo że tak ,powinno, być ale ja w końcu nie daje dostępu do tv sąsiadce tylko chce mieć tv w 2 pokojach :mrgreen: Chodzi mi o to czy da się to zrobić a nie czy w/g regulaminu n-ki jest to dozwolene

Ale tu nie chodzi o regulamin tylko technicznie jest to trudne. Potrzebowałbyś drugiego tunera DVB-S2 a to wydatek ok 1500 zł. Do tego dochodzi “splitter” a wtedy trzeba by zerknąć do regulaminu telewizji “n” czy coś takiego dopuszczają. Nawet jeśli to i tak się nieopłaca.

Chyba że rozchodzi ci się że na dwóch TV leci to samo, wtedy niema problemu kupujesz coś takiego http://www.allegro.pl/item157671750_sen … gh_fv.html i po kłopocie.

Nie no to odpada:D