Pytanko co kupić Karte czy Pamięć Ram?

(Bindol8) #1

Witam mianowicie nie wiem co kupić.Mam do wyboru pamięć ram 2 gb ddr2 czy karte graficzną coś z geforce?

Kompletnie nie znam sie na takim czymś i nie wiem do czego służą ramy i co one daja i tak samo karta grafinczna czy jezeli mam geforca Gt 8500 i dokupie ramy 2 gb czyli bedzie razem 4 to cvzy gry beda chodzic dobrze np zacina mi sie gta IV na tej karcie i mam 2 gb ram jezeli dokupie jeszcze 2 to bedzie ok chodzić czy lepiej kupić karte?

Proszę o pomoc bo naprawde zalezy mi zeby gry chodziły pięknie i bez zacinek no i oczywiscie zeby grafa była fajna.

Prosze o porady i nawet o linki do tego co warto kupic.

Jeszcze jedna spawa powiedzice jak juz jaki model do mojego sprzetu kupic karty np bo nei znam sie tez na tym!!

Mój sprzęt:

Komputer:AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 5400+ 2,81 GHz,2,00 Gb Ram rozszerzenie adresu fizycznego.

System:Microsoft Windows XP Home Edition Wersja 2002 Dodatek Service Pack 3.

PROSZĘ O POMOC Z GÓRY DZIĘKI:))

(Jan Szatan) #2

A jaką kartę możesz mieć? Bo ta twoja to dziadostwo jest, więc bardziej by się opłacało kupić kartę, ale lepszą niż 2 GB ramu.

(witek-pl) #3

RAMu do grania masz wystarczająco. Wchodzi w grę wymiana karty graficznej. Określ dokładnie ile masz kasy.

(Bindol8) #4

Kasy tak około 400 zł

Dajcie linki do jakiejs dobrej:))

-- Dodane 02.11.2010 (Wt) 12:50 --

witek-pl ,

Kasy tak około 400 zł

Dajcie linki do jakiejs dobrej:))

(Jackhew) #5

Zdecydowanie kartę bo baaardzo cieniutka jest. Jak lubisz NVidię to proponuję za taką kasę GeForce GTS250 na pewno różnica będzię znacząca albo troszkę droższego GTX460.

(Bindol8) #6

To podajcie linki do tych kart błagam was!!

-- Dodane 02.11.2010 (Wt) 12:57 --

A ta karte np GTX450 można podłaczyc do kazdegoo kompa bo wiem ze ddr5 to juz chyba róznica ja sie nie znam wiec wiecie!

(Jackhew) #7

DD5 to pamięć karty więc nie ma nic wspólnego z tym do jakiego komputera ją wkładasz. Twoja karta chodziła na PCI-E a GTX450 też jest na PCI-E. Warunek abyś tylko miał w miarę wystarczająco silny zasilacz i będzie ok.

(Bindol8) #8

Zasilacz tzn? ta listwa co jest do prądu ta oto chodzi?? wiesz ja sie kompletnie an tym nei znam!!

(Jackhew) #9

Zasilacz komputera :slight_smile: ten w środku, jakiej mocy masz ten zasilacz?

(Bindol8) #10

A możesz dać linki do tej karty wex proszę cie dobrej do 400 cos złoty:))

-- Dodane 02.11.2010 (Wt) 13:04 --

aha to nei wiem wiesz a gdzie to mozna sprawdzic??

(Jackhew) #11

http://allegro.pl/gainward-gts250-1gb-d ... 79621.html

(Bindol8) #12

A mozesz podac do gtx450 link a powiedz oco chodzi w tych bitach i jak sprawdzic ten zasilacz??

(Jackhew) #13

Dałem do GTS250 bo ta jest do 400 zł. lub ta ale używana http://allegro.pl/nvidia-geforce-gtx-26 ... 67738.html

(Bindol8) #14

To daj do gtx450 nowej ile tam juz ona kosztuje uzbieram wiecej najwyzej a jezleli chodzi o te bity to do czzgo one słuza i jak sprawdzic ten zasilacz??

(Jackhew) #15

Na zasilaczu pisze jaką ma moć. Musisz tylko zdjąć obudowę komputera z boku. Na zasilaczu będzie opis jaką

ma moc w W. Np: 350W lub 400W itp. Do tej drugiej zasilacz musi być już o większej mocy.

-- Dodane 02.11.2010 (Wt) 13:12 --

wejdź na GG:445045 pogadamy

(Bindol8) #16

Jest troche tak iproblem kompa mam na gwarancji ale chcem karte kupic na allegro bo taniej.Obudowe sciaganac sciagne bo to skąłdak a karte bede mia tam wlkładac pdoaj gg napisze d ocb później bo iwem ,że mozesz mi pomóc! !!

(fiero) #17

(fiesta) #18

Mateusz96 , proszę konkretnie zatytułować wątek, oraz edytować swoje posty poprawiając w nich pisownię na taką jaka obowiązuje w naszym pięknym kraju. Zdania układaj składnie, bo to co tworzysz jest to jeden wielki bełkot.

Zignorowanie prośby topic :arrow: Śmietnik