Pytanko co kupić Karte czy Pamięć Ram?

Witam mianowicie nie wiem co kupić.Mam do wyboru pamięć ram 2 gb ddr2 czy karte graficzną coś z geforce?

Kompletnie nie znam sie na takim czymś i nie wiem do czego służą ramy i co one daja i tak samo karta grafinczna czy jezeli mam geforca Gt 8500 i dokupie ramy 2 gb czyli bedzie razem 4 to cvzy gry beda chodzic dobrze np zacina mi sie gta IV na tej karcie i mam 2 gb ram jezeli dokupie jeszcze 2 to bedzie ok chodzić czy lepiej kupić karte?

Proszę o pomoc bo naprawde zalezy mi zeby gry chodziły pięknie i bez zacinek no i oczywiscie zeby grafa była fajna.

Prosze o porady i nawet o linki do tego co warto kupic.

Jeszcze jedna spawa powiedzice jak juz jaki model do mojego sprzetu kupic karty np bo nei znam sie tez na tym!!

Mój sprzęt:

Komputer:AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 5400+ 2,81 GHz,2,00 Gb Ram rozszerzenie adresu fizycznego.

System:Microsoft Windows XP Home Edition Wersja 2002 Dodatek Service Pack 3.

PROSZĘ O POMOC Z GÓRY DZIĘKI:))

A jaką kartę możesz mieć? Bo ta twoja to dziadostwo jest, więc bardziej by się opłacało kupić kartę, ale lepszą niż 2 GB ramu.

RAMu do grania masz wystarczająco. Wchodzi w grę wymiana karty graficznej. Określ dokładnie ile masz kasy.

Kasy tak około 400 zł

Dajcie linki do jakiejs dobrej:))

Dodane 02.11.2010 (Wt) 12:50

witek-pl ,

Kasy tak około 400 zł

Dajcie linki do jakiejs dobrej:))

Zdecydowanie kartę bo baaardzo cieniutka jest. Jak lubisz NVidię to proponuję za taką kasę GeForce GTS250 na pewno różnica będzię znacząca albo troszkę droższego GTX460.

To podajcie linki do tych kart błagam was!!

Dodane 02.11.2010 (Wt) 12:57

A ta karte np GTX450 można podłaczyc do kazdegoo kompa bo wiem ze ddr5 to juz chyba róznica ja sie nie znam wiec wiecie!

DD5 to pamięć karty więc nie ma nic wspólnego z tym do jakiego komputera ją wkładasz. Twoja karta chodziła na PCI-E a GTX450 też jest na PCI-E. Warunek abyś tylko miał w miarę wystarczająco silny zasilacz i będzie ok.

Zasilacz tzn? ta listwa co jest do prądu ta oto chodzi?? wiesz ja sie kompletnie an tym nei znam!!

Zasilacz komputera :slight_smile: ten w środku, jakiej mocy masz ten zasilacz?

A możesz dać linki do tej karty wex proszę cie dobrej do 400 cos złoty:))

Dodane 02.11.2010 (Wt) 13:04

aha to nei wiem wiesz a gdzie to mozna sprawdzic??

http://allegro.pl/gainward-gts250-1gb-d … 79621.html

A mozesz podac do gtx450 link a powiedz oco chodzi w tych bitach i jak sprawdzic ten zasilacz??

Dałem do GTS250 bo ta jest do 400 zł. lub ta ale używana http://allegro.pl/nvidia-geforce-gtx-26 … 67738.html

To daj do gtx450 nowej ile tam juz ona kosztuje uzbieram wiecej najwyzej a jezleli chodzi o te bity to do czzgo one słuza i jak sprawdzic ten zasilacz??

Na zasilaczu pisze jaką ma moć. Musisz tylko zdjąć obudowę komputera z boku. Na zasilaczu będzie opis jaką

ma moc w W. Np: 350W lub 400W itp. Do tej drugiej zasilacz musi być już o większej mocy.

Dodane 02.11.2010 (Wt) 13:12

wejdź na GG:445045 pogadamy

Jest troche tak iproblem kompa mam na gwarancji ale chcem karte kupic na allegro bo taniej.Obudowe sciaganac sciagne bo to skąłdak a karte bede mia tam wlkładac pdoaj gg napisze d ocb później bo iwem ,że mozesz mi pomóc! !!

Mateusz96 , proszę konkretnie zatytułować wątek, oraz edytować swoje posty poprawiając w nich pisownię na taką jaka obowiązuje w naszym pięknym kraju. Zdania układaj składnie, bo to co tworzysz jest to jeden wielki bełkot.

Zignorowanie prośby topic :arrow: Śmietnik