Pytanko dotyczące logo

Powiem szczerze - jest to jeden z najgorszych tekstów jaki czytałem. Po przeczytaniu całego dochodzę do wniosku, że lepiej by było gdybyś go tam nie zamieszczał. Pełno błędów i do tego jakieś nielogiczne i niepoprawne sformułowania (DP i hardware?! - absurd)

Autorowi chyba bardziej zależało na tym, by było cokolwiek , niż coś ciekawego.

Jeśli jednak masz ambicję to polecam słownik poprawnej polszczyzny, pogadać z adminami/modami o historii dp oraz poczytać o redakcji.

PAMIĘTAJ - Dobreprogramy to nie tylko logo!

Ważne że jest cokolwiek.

Cokolwiek :arrow: praktycznie nic

Po pierwsze “vortal”, a nie wortal

Po drugie "legalnego a nie “głównie legalnego”

Po trzecie konstrukcja “chociaż też trochę sprzętu” jakoś nie bardzo mi pasuje. Lepiej brzmiało by “jak również (choć w mniejszym stopniu) sprzętu komputerowego”, co nie zmienia faktu że vortal sprzętem się nie zajmuje (chociaż na forum jest odpowiedni dział).

Na tym zdaniu kończy się informacja o vortalu, a zaczyna się informacja o logo - całkiem długa jednak niewspółmiernie do reszty tekstu.

Szczerze mówiąc po namyśle (i zobaczeniu np tej strony, dotyczącej sourceforge.net) nie wiem o czym można by było pisać w przypadku DobrychProgramów.

Z tymi wortalami to jest tak, że Vortal dobreprogramy jest wortalem. Po prostu nazywa się on Vortal dobreprogramy i jest wortalem internetowym. Szarex , dzięki za propozycje właściwszych zdań. Poprawię kiedy będzie działać Wikipedia bo chyba coś się stało.

Złączono Posta : 31.10.2006 (Wto) 14:23

Już poprawiłem, ale czy mogę wykorzystać te loga??

Więcej na: wikipedii

Oto treść komentarza jednego z moderatorów (z niektórymi elementami jego wypowiedzi się zgadzam)

Mam nadzieję, że miałeś na myśli to, że artykuł dotyczył logo, a nie vortalu :wink: Bo to, że jest to największy polski serwis (nie pod względem liczby programów bo taka jest specyfika dp ale pod względem oglądalności) wśród innych o tematyce oprogramowania to już od dłuższego czasu nie powinno ulegać wątpliwości :mrgreen:

Wiesz co Krogulec, pisząc to co napisałem, byłem pewien, że napiszesz to, co napisałeś.

Tak. Myślałem, tak jak ty napisałeś. Więc pisząc, potwierdzałem zdanie tego moderatora, bo myślałem jak on (ale zgodnie z tym co ty myślałeś)… :]

I w ten sposób znowu nie ma żadnej wzmianki o DP na Wikipedii. Mówi się trudno.